Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 6. as vagyok, és 140 cm...

6. as vagyok, és 140 cm (kicsi? ).2 más osztályból való gyereket ez zavar és a dühüket rajtam vezetik le. Szoktak az iskolában de azon kívül is elkaptak. Kerülöm a tartós barátságokat, néha kiabálok, nem merek az velük szembekerülni, gyakran sírok.

Figyelt kérdés
TI mit csinálnátok a helyemben?

2015. febr. 18. 15:55
 1/7 anonim válasza:
Fiú vagy lány vagy? (12/l)
2015. febr. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lány.
2015. febr. 18. 17:46
 3/7 anonim válasza:
Írj rám privátba :) (#1 és 12/l)
2015. febr. 19. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
majd megnősz egy két év és fogsz majd nyúlni azokkal meg ne törődj akik emiatt bántanak.
2015. febr. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam beszélni anyuval, aki tanár a suliban és direkt kértem, hogy ne csináljon semmit.Persze, hogy egyből bement a tanáriba és mindenkinek elterjesztette, hogy bántanak.Tudom, hogy jót akart, csakhogy az "egyik" barátom (tévedés ne essék, nincsen barátom, mind csak úgy tesznek) elmondta a szekálóknak , hogy én köptem be őket.Erre tökre megfenyegettek, hogy elkapnak sulin kívül és megvernek.Nem merem elmondani senkinek.Még nagyobb baj, hogy az utóbbi időben elég sok jel mutaz arra, hogy BPD-s vagyok (ha jól emlékszem családon belüli szexuális izé is volt…)Körzővel is húzom néha jó erős csíkokat a kezemen, és a lányvécében majdnem öngyilkos lettem.Nagyon jól esett ezt leírni, mert név nélkül nehezebb azonosítani az embert.Fogalmam sincs mit tegyek, senkinek nem merek szólni , nem tudom mi lesz és csak durvul a helyzet.
2015. ápr. 1. 12:21
 6/7 anonim válasza:
Válts sulit, szólj anyukádnak!! muszáj szólnod valami felnőttnek!
2015. aug. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta?
2018. okt. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!