Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Jó ismerkedős oldalak?

Jó ismerkedős oldalak?

Figyelt kérdés

Elég sokat vagyok itthon, egyedül, és előszeretettel járok fel beszélgetni egy-egy oldalra, hogy addig se érezzem magam túlontúl magányosnak.

Tudnátok írni jobb beszélgetős, ismerkedős oldalakat, fórumokat, ahol több az értelmes ember, akikkel lehet is kommunikálni? Nem muszáj magyarnak lennie, lehet nemzetközi, mint az interpals. A lényeg, hogy lehetőleg sok felhasználója legyen :)

Nem társkeresőre gondolok :)


2015. febr. 16. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:

online játékokban is van erre lehetőséged akár :)

vagy akár ez az oldal

2015. febr. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen oldalakra én is kíváncsi lennék. :) Dettó így vagyok, szívesen beszélgetek, de sajnos kevés olyan közösség van, ahol valóban értelmes emberekre lehet akadni...
2015. febr. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Trafó1 ***** válasza:
régen az origó fórum az jó volt, de az régen volt ma mindenki facebookozik, ami szerintem csak egy pletykaoldal.:_PPP
2015. febr. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ha épp eljátszom valakivel, és olyan a szituáció, akkor beszélgetek ott is, és majdnem mindenhol igyekszem, de nem találtam olyan sok helyet, ami népes lenne akár 1-2 értelmessel.

Nyilván, ha lenne ilyen, csak-csak eljutna az emberhez a híre a keresések során, de reméltem, hogy itt hallok valami újdonságot :)

2015. febr. 16. 23:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!