Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lányok! Volt már olyan érzéset...

Lányok! Volt már olyan érzésetek hogy valaki túl jó hozzátok?

Figyelt kérdés
Se szakmám se semmim,és van egy srác aki nagyon okos,kedves,sportos;úgy érzem nem lennék neki jó,de kezdek odalenni érte..Kicsit tapasztaltabb emberektől kérdezem. 20/L

2015. jan. 28. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen még nem volt, olyan volt inkább, hogy életszínvonal-beli különbség, "alul" öltözöttnek éreztem magam mellette, egy egyébként nagyon jóképű, sportos, okos, diplomás srác mellett, bár nekem is van diplomám pl.
2015. jan. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És ő hogy viszonyul hozzád? tetszel neki?
2015. jan. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elvileg tetszem neki,de most fogunk először találkozni,de vannak kételyeim afelől hogy személyesen bejövök e neki,mert még most is ha találkozok valakivel totálisan bepirulok és alig tudok megszólalni.Ha meg is szólalok akkor hülyeséget mondok.
2015. jan. 29. 09:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg azt a filmet,hogy -Túl jó nő a csajom. :-) Egyébként én is voltam már így.Összejöttem egy majd két méter magas,angol és spanyol nyelvtanárral ,aki junior bajnok volt gátfutásban és állandóan sportolt.Vakító kék szemei voltak,és a legdivatosabb cuccokban járt.Én meg egy egyszerű lány vagyok aki teljesen átlagos.Ameddig jártunk,a tenyerén hordott,minden féle drága cuccot össze vásárolt nekem,virágokkal bonbonokkal jött a munkahelyem elé,de aztán félév múlva mint ha elvágták volna,közölte velem,hogy ennyi volt,és szakítottunk.A mai napig nem jöttem rá,mi lehetett az oka,csak sejtem,hogy a haverjai mondták rólam,hogy túl egyszerű vagyok ő hozzá.Az ilyen "szép " emberek sokszor túlságosan a külsőségekre adnak,persze tisztelet a kivételnek,de én ezt tapasztaltam.
2015. jan. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy így alakult a kapcsolatod,de az sem megoldás a haverjaira hallgat valaki,jó én megértem mert én is meghallgatom a barátaim véleményét egy új srácról,na de azért szerintem a kettőnk dolga és nem a többié. :) Majd kiderül hogy mi lesz,izgatott vagyok de kicsit félek is hogy mi lesz a véleménye.
2015. jan. 29. 17:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen. Jelenleg. Ugyanúgy érzem, ahogy te, hasonló adottságú pasival. :D

22L

2015. jan. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hú,akkor nem vagyok egyedül,ne haragudj az örömömért,csak jó tudni hogy nem csak én vagyok ilyen helyzetben. Azért remélem jól alakul köztetek. :)
2015. jan. 30. 10:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!