Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lányok van kedve valakinek...

Adamka1119 kérdése:

Lányok van kedve valakinek skypeon dumcsizni? 30 F

Figyelt kérdés
2014. dec. 31. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Még ha hölgyeket írtál volna lányok helyett, és a dumcsiznit kiváltod a beszélgetnivel, nem lenne annyira pedós és meleg a kérdés.
2015. jan. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ide nem tud az ember olyat írni amibe ne kössetek bele ugyhogy fogadd el igy a kérdést
2015. jan. 1. 12:49
 3/7 anonim válasza:

Tényleg! Én nem tudtam olyan jól megfogalmazni a kérdéssel kapcsolatos érzésemet, mint az első válaszoló, de együtt tudok érezni!

Kedves Kérdező! Miért van olyan érzésem, hogy nem sűrűn teszel fel ilyen kérdéseket ilyen fórumokon? Nincs semmi baj a kérdéseddel, csak épp az olyan típusú üzenetek jutottak eszembe, mint a "Tomi vagyok, 34 éves..." kezdetű ÁLLÁSHIRDETÉSEK az egyik hirdetési újságból. Egyébként nem tudom, te melyik kategóriába tartozol, de akik idegenekkel akarnak dumcsizni a skype-on, jellemzően egyből webkamerát akarnak kapcsolni és élőben kiverni. Szerintem az első válaszolónak is hasonló juthatott eszébe a kérdésed kapcsán. Persze, akinek nem inge, ne vegye magára. Óvatosan az ilyen kérdésekkel! :)

2015. jan. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok.Ezek a hozzászólások már eleve elfogadták,hogy itt önkéntes rabszolgaságvallás van(bocs az erős kifejezésért),és minden egyszerű kérdés mögött valami alantas szándék kell,hogy legyen.Beírtam,hátha néhány lány elgondolkozik ezen.
2015. jan. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
oké ha ilyen felfogásúak vannak az interneten inkább nem kérdezek semmit.
2015. jan. 4. 17:30
 6/7 anonim válasza:
Nyugi már! :) A kivétel mindig erősíti a szabályt. Ezért olyan üdítő. Inkább írj valamit magadról, ha már dumcsizni akartál! :)
2015. jan. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Okosabb kérdésre okosabb válaszokat fogsz kapni.Ez a "dumcsizni" egy 30 éves férfitól nem igazán jó szó.Ezért kaptad a beszólásokat.
2015. jan. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!