Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lenne kedve valakinek barátkozni?

Lenne kedve valakinek barátkozni?

Figyelt kérdés

Szeretnék barátokat szerezni, mert nem igazán vannak. :/


18L



[párt nem keresek, viszont bárki írhat :)]


2014. dec. 5. 19:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hát, jórészt függ attól, hogy milyen körökben mozogsz, mindenesetre tartsd magad, nem éri meg feladni az elveid.


Ugyanakkor a másik véglet se jó, amikor az ember annyira odavan magától, hogy észre sem veszi, hogy önmaga cáfolata :D


Azt csak úgy írtam, legalább keretes szerkezetet adott a kérdésnek, ideig-óráig :)

2014. dec. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Azért egy adott körbe beilleszkedni már elég nehéz, főleg, hogy nemrég költöztem el.:)

Viszont nem is vagyok az általad leírt véglet-jellem.

Egyébként köszönöm a keretet a kérdésnek. :D

2014. dec. 6. 17:39
 13/17 anonim ***** válasza:

Jó hát de azt írtad, eddig mindig csak felszínes, buta emberekkel találkoztál, az meg feltételez egy közeget, amiben eddig is mozogtál (szőrszálhasogatás tudom :D)

Némelyik kört meg ha megnézel közelebbről, igazából lefelé tartó spirál...

Költözést meg akkor a te esetedben én felfognám pozitívumnak, hogy lehetőség nyílik más helyen más embereket is megismerni. Mondjuk ha Egyházasröcsögére költöztetek ki, akkor tényleg dilemma :/

2014. dec. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Igen
2014. dec. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Igen, de például az osztálytársaidat nem válogathatod meg, így egy közegbe automatikusan belekerül az ember.

Az új városban való beilleszkedés meg nem megy olyan könnyen. :D


Utolsó: Írsz vagy írjak?:)

2014. dec. 7. 02:44
 16/17 anonim ***** válasza:

Való igaz, iskolai/munkahelyi környezetet el kell fogadni és kész...de az csak egy kis rész.


Na de az élet már csak ilyen, hagyjuk is, beszélgessünk könnyedebb dolgokról... mit gondolsz mondjuk a hegeli dialektikáról?

2014. dec. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Bocs, hogy későn írtam, zsúfoltak voltak a napjaim.

Hegeli dialektika? Miért pont ez? Valami tesztféle, hogy megnézd, mennyire van pipikaki az agyam helyén?

Egyébként különösebben nem szoktam róla vélekedni. Tudom, hogy ki volt, tudom, hogy mi volt, bár félig badarságnak tartom, bár nem mondom, hogy az én nézőpontom a helyes. Te mit gondolsz róla?

2014. dec. 10. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!