Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nőkkel ismerkednék 25 éves...

Nőkkel ismerkednék 25 éves korig. Valaki beszélgetni?

Figyelt kérdés
Nem zárkózom el a komoly kapcsolattól sem, ha úgy alakulna. 26/F
2014. dec. 5. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
25 éves nők előnyben, mert csak rövidtávú kapcsira számíthatnak. :)) Főleg ha 25 éves és 364 napos ,mert akkor csak egy éjszakás kalandként jöhetnek számításba. ;)
2014. dec. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Humor topik arrébb!
2014. dec. 5. 21:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést is oda kellene áthelyeztetni...
2014. dec. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Meg a hülye válaszodat is.
2014. dec. 5. 22:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, vannak "ziccerek", melyeket nem lehet kihagyni... ;) Olykor belefér az off poénkodás. Ezen nem megsértődnöd kellene, szerintem.


Ami túl öncélú poén, az valóban humor kateg-ba írandó. De ez nem kőbe vésett szabály.


Aki meg úgy is érdemben reagálna erre, az úgy is jelentkezni fog. Én is poénkodtam, egyúttal szurkolok is neked a pártaláláshoz. :)


És kicsit lazábban, légyszi'. ;) A párkeresésed is ilyen görcsös? Nem rosszból mondom... Sok oka van, h neten keres párt az ember... én is próbálkoztam már evvel, olykor fél sikerrel, én más okból (kis településen élek, itt nem nagy a sansz).

2014. dec. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!