Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Beleszerettem a...

Mit tegyek? Beleszerettem a fiúba az álmomból.

Figyelt kérdés

Már egy éve nem volt senkim, nem is igazán próbálkoztak nálam. Nagyon hiányzik már, hogy valaki szeressen, hogy valakit szerethessek, egy ölelés... voltak már egy ideje ilyesmi álmaim, de mindig csak én voltam szerelmes és azt nem viszonozták benne.( most nem vagyok szerelmes, nem is tetszik igazán senki) De ebben az álmomban ő is szeretett engem, megölelt, és valahogy az az érzés, amit akkor éreztem, megmaradt. Most ugy erzem hogy szerelmes vagyok ebbe a sracba, pedig nem ismerem, nem tudom hogy kicsoda és nem láttam soha (legalábbisnem emlékszem)


Viszonz úgy érzem, hogy szeretném látni, ha létezik a valóságban, szeretném ha létezne és megismerhetném. Félek attól, hogy ha lesz valaki, aki nem olyan, mint ő, akkot az nem lesz nekem elég jó.


Hogyan győzzem le ezt az érzést? Tudnátok tanácsokat adni, vagy elmondani, hogy miért van ez az érzés? Olyan gyerekesnek érzem (persze még valamennyire gyerek vagyok)


16/L

Bocsánatot kérek a hibákért, telefonról írom.


2014. nov. 25. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd.
2014. nov. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát remélem. Eddig még nem volt ilyen, hogy megmaradt volna az érzés, elég rossz....
2014. nov. 25. 19:44
 3/8 anonim ***** válasza:

Igaza van az első válaszolónak.

Egy ideig nagyon intenzívnek tűnhet ,de idővel halványodik ez az emlék, és a végén már nem emlékszel majd rá :D

Az álom valószínűleg azért lehetett, mert nagyon vágysz a szeretetre, és valahogy az agyad "kárpótol" álmodban :D

2014. nov. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Félek attól, hogy ha lesz valaki, aki nem olyan, mint ő, akkot az nem lesz nekem elég jó."

Ettől nem kell félni. Te megálmodtad az érzést, és ezt az érzést át fogod élni a valóságban is.

Ennyit elég tudnod, a többivel ne törődj. :)

2014. nov. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*akkor
2014. nov. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam is volt ez, csak csajjal. 3 nap alatt elmúlt :D.
2014. nov. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fölösleges kinőnöd, énis álmodtam ilyet de nekem sokkal többet jelent mint egy szerelem. Olyan mimtha a lelkem része lenne mintha éreznénk a másik érzéseit és egy mosollyal többet mondunk egymásnak ezer szónál, olyan mintha a testvérednél is közelebb éreznéd magadhoz őt mert tudod hogy mit érez. Én már több éve emlékszem rá és nem múlik az érzés, de nem is baj mert voltam már attól szerelmes és rá fogsz jönni hogy nem ugyanaz a kettő érzés. Ez sokkal erősebb a szerelemnél de nem helyettesíti, csak segít neked az életben ez az érzés. Ne akard elfolytani hagyd hogy felszabadúljon és minden sokkal jobb lesz.
2014. nov. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)


Egyébként nem nehéz valakinek közelebb kerülnie hozzám, mint amilyen közel a testvérem van, mert nem vagyunk jóban egyáltalán.

2014. nov. 26. 16:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!