Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 26 évesen egyedül vagyok. Hol...

26 évesen egyedül vagyok. Hol tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, és úgy alakult, hogy teljesen egyedül maradtam...
2014. nov. 17. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Akár itt.

Hol laksz?

26F

2014. nov. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az általános válasz egyszerű: ki kell mozdulni. A hasznosabb válasz pedig még ennél is egyszerűbb. Ha tanács kell, írj rám.
2014. nov. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Regisztrálj föl egy társkeresőre, ingyenes is megteszi, és válogathatsz.
2014. nov. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Például itt is. Mondjuk úgy, hogy miután válaszoltál a privát üzenetekre, rámírsz!
2014. nov. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Korodhoz képest kissé naívnak tűnik a kérdés. Voltak eddig kapcsolataid?
2014. nov. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Itt is lehet ismerkedni, hiszen van privát levelezés is. De ha nagyon neten akarsz akkor ajánlhatok hagyományos vagy 3d chat-et is. A hagyományos az a sima szöveg alapú beszélgetés, a 3D-s azt pedig úgy képzeld el, mint egy számítógépes játékot csak ott te vagy a játékos ilyen pl: Second Life. Én néha még most is járok oda, bár ott inkább a 20 évesek vannak fenn.

De a legjobb, ha elmész valahová, pl kávézó, cukrászda, disco, mozi, kiállítás, stb.

31/L

2014. nov. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem akarod itt leírni a történeted? Lehet, valakinek szimpi lennél és akár ki is alakulhat egy kapcsolat. Szerintem így sokkal egyszerűbb, mert nem egy zsákbamacska az egész, hogy azt se tudod, kire írsz rá.
2014. nov. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél? Barátkozni vagy kapcsolatot?
2014. dec. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!