Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért kérdezgetnek az emberek,...

Miért kérdezgetnek az emberek, ha pontosan tudják a kérdésükre a választ?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, ami csak azért fontos mert még soha nem volt kapcsolatom. Jelenleg nem is keresek párt, mert csak elutasításban volt részem és helyette inkább újraértékelek mindent. Egyetem mellett dolgozom és épp ma is megkérdezte a főnök felesége, hogy hogy állok az egyetemmel, meg akarok ott náluk dolgozni stb. Egyszer csak bedobja, hogy van-e barátnőm, érdekel-e valaki. A poén, hogy ez már nem az első eset és már évek óta ez megy, de nem csak ilyen emberektől hanem gyakorlatilag az ismerősi körömből mindenki megkérdezi. Na most, szerintetek ha egy heteroszexuális férfit az egész tini korában, valamint a húszas évei elején sose láttatok nővel akkor vajon mekkora nőcsábász lehet, amiből pont az jön le, hogy kérdezzük meg minden hónapban hátha most pont betalálunk. Minek gyötörnek ezzel, nem elég feltűnő, hogy sose lesz senkim? Nem lenne jobb békén hagyni végre és a saját dolgukkal törődni? Úgy látom mindenféleképp pszichológusnál fogok kikötni.
2014. nov. 2. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:

mindenkitől megkérdezik ezt az emberek,csak mivel te ezt a gyenge pontodként kezeled ezért hallod ki jobban a többi kérdés közül.

és ami neked kell az nem pszichomókus,hanem egy kis pua irodalom.

2014. nov. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1

Ne, ne, ne, ne gyere ezzel. Nagyon jól tudom mi az, hogy működik, MGTOW stb. Éppen ezekből merítve sikerült reális énképet kialakítani magamról és nagyon gyorsan arra jutottam, hogy max 50 évesen majd valami esélyem lesz. Az apám is 40 évesen házasodott össze anyámmal és ezt most szorozd meg a mai kor női elvárásaival, mindjárt látod, hogy itt nem sok babér terem.

2014. nov. 2. 23:17
 3/5 anonim ***** válasza:

amúgy pont ez a pua lényege,hogy keresztbe le-szarod a női elvárásokat és legyőzöd a megfelelési kényszert.

a 40 évesen megnősülés meg alap.

előtte jól meg kell kúrni vagy 200 nőt,ehhez meg kell némi idő,plusz kiválasztani,tesztelni és végül elvenni közülük azt aki a leginkább megfelelő.

2014. nov. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"egy kis pua irodalom"


Ilyen van ingyenesen élérhető? Bocsi kérdező az OFF-ért.


A főnököd felesége egyébként szerintem jóindulatból kérdezte ezt.

2014. nov. 3. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom... izgatja őket a téma.

Én az ellenpélda vagyok: nagyon ritkán kérdeznek erről.

2014. nov. 3. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!