Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Manapság tényleg ezt érdemli...

Manapság tényleg ezt érdemli valaki csakmert csendesebb fajta, határozatlan és csúnya?

Figyelt kérdés

A környékemen kb. emiatt én vagyok a jólismert nyomorék, akit kb. divat utálni, lekoptatni ha barátkozni próbál. Akit ki kell beszélni a háta mögött, mindenféle hülyeségeket kitalálni róla a háta mögött és jót röhögni rajta. Még azon is, ha barátkozni próbál valakivel.

A rólam való pletykálkodás kb. általános iskola 6. osztályában kezdődött, amikor egy rosszindulatú gyerek kitalálta és elkezdte terjeszteni rólam hogy b*zi vagyok, csakmert sokat haverkodtam egy gyerekkel. Sokat voltam vele, ez valaki szemében már b*ziság volt.

Tényleg ezt érdemlem én azért, csakmert csúnya vagyok, és nem vagyok olyan határozott, laza, bulizós ember mint a többiek?

17/F


2014. okt. 29. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert hagyod magad!Fiatalon én is ilyen voltam,de középiskolában már kiálltam magamért!Ha te nem véded meg saját magad ,más nem fog!A pletykákat le kell sz*rni.Már felnőtt vagyok,de inkább tartanak tőlem az emberek,minthogy bántsanak.Jobb így!
2014. okt. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért, mi a bajod vele? Csendes vagy nem? Akkor elhagyod a francba mások pletykálkodását meg utálkozását, és magaddal foglalkozol. Én is ezt teszem. Ha valaki odamegy hozzád, elküldöd és minden probléma megoldódik az emberekkel.
2014. okt. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ehhez csúnyának lenni... Én is így voltam vele, de középiskolában legalább már voltak barátaim. Egyetemen meg úgy voltam vele, hogy ha valaki kötözködik velem, először elküldöm a csába, aztán ha nem kopik le behúzok egy izmosat.


Azóta tőlem is inkább tartanak és kerülnek. Ugyanúgy furának gondolnak, de nem basztatnak.

2014. okt. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyet jegyezz meg: csak azt piszkálják, aki hagyja.


Mindegy, hogy bulizós vagy-e, vagy csúnya, lehetsz akármilyen ember, de ha nem állsz ki magadért, akkor azt a környezetben élő bunkó idióták nagyon hamar ellened fogják használni és ez lesz a vége.Azzal, hogy folyton csak tűrsz, azt a látszatot kelted, hogy veled bármikor bárki bármit megcsinálhat.

2014. okt. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Beszélhetsz erről az Ifjúsági Lelki Elsősegély Szolgálat ügyelőjével a 137-00 hívószámon. Vasárnap kivételével hívhatod 9-21 óra között. Telekom és T-mobile számokról érhető el, fülkéből is! Segítséget kapsz, hogy rájöjj, hogyan védheted ki a piszkálódásokat, és hogy találhatsz elfogadó közösséget magadnak.
2014. okt. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!