Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a jobb az élettársi, vagy...

Mi a jobb az élettársi, vagy házastársi kapcsolat?

Figyelt kérdés
Szeretném ki kérni a véleményeket hogy normális társ lehet az ilyen aki hirtelen megváltoztatja azt neki nem élettársra hanem férjre(és kiemelte hozzá a neve miatt)van szüksége.Én mondom nem megyek rögtön egy házasságba,majd egyszer kialakul lehet az is.Írt az nekem a facebook-ra mindent,kérdeztem(mert Ő nagyvárosban,Én kertvárosban lakom és szívesen leköltözne)mit tudsz:-max főzni-a válasz mondom itt az kevés nem panelházak vannak hanem kertes házak,de Ő hajthatatlan írt az rólam mindent még azt is ami nem igaz,a rokonaiktól azt hallotta szerelmes vagyok bele.
2014. okt. 12. 17:05
 1/4 Ling-ce ***** válasza:
Ebben az esetben azt mondom, hogy egyik kapcsolat se lenne hasznos számodra. Ha csak az asszonynév miatt akarja, hogy elvedd: nem érdemel meg téged. Az utolsó szavaid azt sugallják nekem, hogy te nem vagy szerelmes bele. Olyan aki hazugságot terjeszt rólad, nem tisztel téged. Nemhogy házastársként, de még élettársként sem lehet az ilyen normális társ.
2014. okt. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is ugyan ezt érzem,így most már élettársi-viszonyt sem szeretnék kialakítani vele.Nem szeretnék abba a csapdába kerülni bele menjek egy olyan (házassági) kapcsolatba amit még nem szeretnék azonnal.Az illető írta magáról cukorbeteg,írtam jó elmegy,de már a depressziót inkább beképzeli magáról minthogy tényleg az lenne,nem akar semmit tenni ellenne állandóan a gép előtt ül,nem is tudom hányadik lovagja hagyta faképnél.
2014. okt. 14. 10:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Mégis hány évesen fogalmaz így az ember? Mintha egy 12 éves kislány írná!
2014. okt. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én tőlem fiatalabb 35 évesen,már ahogy elnézem ki is törölt a facebook oldaláról mint ismerős.Volt már együtt nézeteltérésünk pl.:meséltem miért nem voltam számítógép közelbe azaz miért nem írtam neki,a válaszom:Egy csoportos kiránduláson vettem részt külföldön.Erre Ő azt írta neki ilyen ember nem kell aki nagyzol felvág,és akkor anno az iwiw-ből törölt mind kettőnket Édesanyámmal együtt.Volt egy szépséghibája meghívott ebédre elmentem lejött kis idő múlva és azt mondta most nem alkalmas az időpont,de a második találkozásnál felhívott de a barátnője is ott volt és inkább azzal foglalkozott többet(cigarettáztak),mint amit megbeszéltünk a Plaza-i programot egy üdítő mellett mondta nála a városi tv közvetíti nézzük a tv-t.Szó ami szó nem illünk egymáshoz,nem tesz semmit az egészségéért mindig fogyni akar,de semmi látszata ki sem mozdul jó formán a panelházból,írtam kiskerti munkától már megijedt,kerékpárral elmennénk vásárolni,és havonta egy-két alkalommal a temetőre,ez nem tetszett neki,írván hogy én csicskának akarom őt alkalmazni.Takarítani tudok,mosni ki tud az automata csak ki kell teregetni,főzni is úgy lehet ha megtermeljük,a fiatal szomszédasszonyunk is e mellett még aznap este a piacra készíti másnapra az árut,egy másik füvet nyír,mi kell kell még,most újítom fel a házat,ja tudom a nevem kell utána"faragjak"neki egy gyereket.
2014. okt. 16. 11:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!