Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek létezik, hogy egy...

Szerintetek létezik, hogy egy embernek soha nem lesz párja?

Figyelt kérdés
Most gondolok arra , hogy némelyik ember szokta mondani hogy: Én egyedül fogok meghalni . Ez lehetséges? Hogy valakinek tényleg nem volt és nem is lesz párja soha? De ha így van , akkor az az egyén tud teljes , boldog életet élni ? Nem értem ezt . Vagy ők ebbe bele tudnak törődni?
2014. szept. 18. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Létezik ilyen szerintem. Van, aki nem is igényli, hogy legyen társa.

Aki szeretne, az biztos talál, de hogy meddig és milyet, az más kérdés.

2014. szept. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A sógornőmnek soha nem volt kapcsolat, és szerintem már nem is lesz. Ő ezt teljesen megszokta már, talán nem s tudja már elképzelni milyen lehet valakivel együtt lenni.


Én biztos nem tudnék egyedül lenni, szeretek párkapcsolatban élni.

2014. szept. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát, a nagybátyámnak sincs párja, mégis jól elvan.
2014. szept. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De az oké , hogyha átmenti. Az teljesen normális dolog .De van olyan , aki mondjuk soha életében még csak nem is csókolózott , és nem is lesz neki soha senkije . Nem tudom elhinni , hogy ez lehetséges.
2014. szept. 18. 21:36
 5/9 anonim ***** válasza:

Jaj nem kell itt ennyire nyomni ezt a mártír szöveget, hogy úristen, milyen hihetetlen ez. Ha nem talál magának olyat, aki megfelel neki vagy ő nem fele meg senkinek, akkor ez van. Mit kell ezt így túllihegni?

Ha 100 évvel ezelőtt azt mondod valakinek, hogy egy kis ablakon ekresztül valós időben beszélgethetsz a világ túlfelén élővel, szembe röhög, emrt el nem tudta volna képzelni, hogy lehetséges. Na, ugyanez van a forever alone emberekkel. Vagy túl magasak az igényeik, vagy iszonyatosan szerencsétlenek párkapcsolati téren vagy borzasztó a személyiségük, ha párkapcsolatról van szó. Vaaagy szarnak bele és nem erőlködnek, hogy legyen egy működőképes kapcsolatuk. Történet vége.

2014. szept. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lassan már naponta rugóznak ezen a dolgon itt sokan: lehetséges, mert pl.: testi hibás, erőszakos, link, bajkeverő, stb. stílusa van és ezeket nem igazán szeretik az emberek. Tud boldog életet élni, ha leköti értelmes (!!!) munkával, tevékenységével magát, vannak barátai, stb. E mellett van olyan is, aki beletörődik, de depressziós életet él (nem megy közösségbe, nem igazán van hasznos időtöltése, stb.).


Miért nem lehet felfogni, hogy a házasság, párkapcsolat vagy bárhogy nevezzük is a dolgot, NEM (!) megoldás mindenre???? <mégis sokan azt hiszik, terjesztik>.

2014. szept. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért ne létezne... Vannak akik minden napjaikat az utcán töltik, majd pont olyan nem létezik, akinek soha nem volt/lesz párja... Tudom klisé szöveg, de nekem elég nagy valószínüséggel nem lesz, legalábbis k**va sokáig biztos nem.
2014. szept. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy létezik, több is mint gondolnád. Ezek az emberek általában titkolják ezt, mert nagyon fárasztó egy idő után, hogy mindenki őrajtuk csámcsog, ezért hazugságokkal falazzák körül magukat, vagy megtanulnak homályosan fogalmazni, lényeg, hogy békén hagyják őket. És igen, bármibe bele lehet törődni.
2014. szept. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A lélek egy roppant bonyolult dolog, én azt az elméletet támasztom alá, hogy léteznek olyan emberek (lelkek) akik valamilyen módon ragaszkodnak az előző életükhöz ami természetesen lehetett egy teljesen más korban, más felfogással, más társadalommal, más kultúrával, szinte egy teljesen más világgal. És ezek a lelkek nem tudnak érvényesülni a modern világban, mert még mindig a régi ó életükhöz kötődnek, így hát nem találják helyüket, nem találnak párt, a való életben nem tudnak érvényesülni értsd emberi kapcsolatok, munkahely, tanulás stb
2014. szept. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!