Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak én érzem ennyire egyedül...

Csak én érzem ennyire egyedül magam?

Figyelt kérdés

Azt érzem nincs mellettem senki. Barátnőm nincs, se senki akivel meg tudnám beszélni a kisebb nagyobb dolgaim. Haverok at is körbetelefonáltam, mindenki leráz valamivel hogy épp bulizik, külföldön van, takarít, nincs kedve.


Alapból nem tartok fent nagy baráti társaságot, de mostanra kb nullára redukálódott az ismerősi köröm. Másoknál meg azt látom hogy boldog párkapcsolat, házasodnak, jutnak valahova, én meg itt vagyok egyedül. És olyan fáradtnak érzem már magam ahhoz, hogy kialakítsak új kapcsolatokat, meg új embereket ismerjek meg. Meg úgy alapból azt veszem észre, hogy senki nem kíváncsi a társaságomra.


Más is szokott így érezni?


2014. aug. 14. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Kb. minden 2. kérdés erről szól. Szerinted?:D
2014. aug. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát látom, pedig másnak egyszerűbb megmondani hogy kapja magát össze, de néha elkap engem is az érzés, évente 1x :D
2014. aug. 14. 21:07
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne szomorkodj testvérem!!!

Nekem ez az életstílusom xd

2014. aug. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem már évek óta nincsenek barátaim, most kezdett el hiányozni.
2014. aug. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nyugi nem vagy egyedül.

Szoktam így érezni.

2014. aug. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is így érzek és még szerintem sokan rajtunk kívül. :)

Eleve nem vagyok társasági ember, a csendesek táborát erősítem. Ezért nincs is szükségem sok emberre, egy barátnőm van, akit imádok. Persze, egy barátra szükségem lenne, a szerelmet nem utasítanám el.

2014. aug. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is szoktam azt érezni, hogy senki nem kíváncsi a társaságomra és barátom sincs túl sok. Aki van, annak meg van saját élete és nem érnek rá mindig velem dumálni. Nekem meg rajtuk kívül nincs életem.
2014. aug. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ez a nem kíváncsi a társaságomra senki nekem is megvan, bár eddig legalább a haverok kerestek. De pl egy nagyobb társaságban, vagy ismeretlenben meg se tudok szólalni. Egyrészt vagy nincs mit hozzáfűznöm mert olyan a téma amihez nem értek, vagy amit utálok, hogy elkezdek valamit mondani és senki nem figyel rám, hanem beszélnek tovább, vagy valaki más közbeszól hirtelen mintha ott se lennék és rá figyelnek.


Bár ez még a saját szüleimnél is így van sokszor, hónapok után hazamegyek, és bármit mondanék kezdik azzal hogy "csend már, nem hallom a tv-t".


Meg alapvetően mivel ritkán kapom meg a figyelmet, pont ezért tudok függeni attól a pár embertől aki épp van. És ezért nem értettem sosem hogy miért múlnak el egyszerűen a kapcsolataim, akár barátnő, akár haverok.


Pedig azt vallom, hogy az ember magában is legyen boldog, de mivel kb magányban nőttem fel, így tök jó érzés az, ha barátnőm van pl, bemutat a barátainak, családjának, és azt érzem hogy egy új családba kerültem, új közegbe ahol befogadnak. Aztán bumm, szakítunk, és a barátnővel együtt elveszítek egy barátot is akihez lehetett menni, meghallgatott, megosztottunk mindent. És mellette előző is távkapcsolat volt, nekem tetszett az utazgatás, az hogy megismerek egy új várost kb, egy új családot...és bumm egyszer csak mindennek vége. És lesz az hogy onnantól még a várostól is rossz érzésem lesz :D


Meg alapvetően úgy vagyok, hogy tök jól érzem magam egyedül is...vagy ha nem is kiemelkedően boldogan, de úgy teljesen elvagyok, nem stresszelek azon hogy egyedül vagyok, nem érzem magányosnak sem magam. Meg alapvetően egyetem/meló közben van ezer dolgom, örülök ha magamra tudok figyelni, utána meg tök jó punnyadni egyedül, vagy csinálni a dolgom úgy hogy senki az égvilágon nem szól bele, nem hátráltat.


Csak aztán vannak az ilyen napok, hogy semmi dolgom épp, keríteni meg lusta vagyok, és olyankor kibukik ez az érzés, hogy a kutya nincs aki meghallgat.

2014. aug. 14. 22:35
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát ezaz, hogy lusta vagy


Ne picsogj itt hanem menj bulizni és szerezz egy nőt

2014. aug. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!