Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért ilyen szar minden?

Miért ilyen szar minden?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy semmi értelme ennek a kérdésnek, tudom, hogy egy hülye, unatkozó kislánynak fogtok nézni, de nem érdekel, mert legalább ezzel lekötöm magam. (Rendszertelen mondatok következnek, szóval csak akkor olvasd el, ha nem kötsz bele!) Senki nem ért meg. Ha tömegben, vagy egyedül, a szobában vagyok, mindig magányos vagyok, mintha rajtam kívül semmi nem lenne eleven. Az emberek olyanok, mint az újságban lévő képek, vagy a tv.Még a családom is irritál. Miért ilyen igazságtalan az élet? Amíg én rinyálok, hogy szar az élet, stb., addig a legjobb barátnőm már a második kistestvérét vesztette el, mert gyógyíthatatlan betegek voltak. Oké, ez nagyon össze.vissza, szóval bocsi a napi fárasztásért. xdd
2014. aug. 14. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert tudomásul kell venni, sajnos ezt senkinek nem szokták megtanítani, hogy az életben mindenki saját magának csinál programot, elfoglaltságot. Ha egyébként nem kívülről kapjuk kényszert, hogy csináljuk ezt meg azt, és unatkozunk, akkor nekünk kell megtalálnunk azt az értelmes tevékenységet, ami leköt és örömet okoz (másoknak meg nem árt!). Ez igaz a boldogságra is, nem kívülről jön, hanem belülről, mi magunkból.
2014. aug. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Te döntöd el, hogy hogyan látod a világot, most ez a véleményed, X év múlva pedig más, pedig nem a világ változik, hanem te.


Gondolom kevés ember van, vagy egyáltalán nincs olyan akiről azt hinnéd, hogy megértene téged, mindenkit annyira másnak látsz magadhoz képest, ezért érezheted magad magányosnak.

2014. aug. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
"Azért szar ez az egész világ, mert ti emberek szarok vagytok"
2014. aug. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát,sajnos az élet tele van szar dolgokkal;de meg kell tudni látni az apró örömöket,azokat a dolgokat,amelyek szépek.Kívánom,hogy neked is sikerüljön.. :)
2014. aug. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"nem bírom már tovább, mindenki szar körülöttem"
2014. aug. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!