Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szegény ember, boldog ember?

Szegény ember, boldog ember?

Figyelt kérdés

2014. júl. 13. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Szegényben is és gazdagban is van boldog is és boldogtalan is.

De ha nincs boldog családi élet vagy egészség,akkor gazdagon könnyebb elviselni.

2014. júl. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
Az biztos, hogy minél kevesebbünk van (persze van egy alsó határ), annál kevesebb miatt kell idegeskedni.
2014. júl. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
2 Ezzel azért vitatkoznék. Én sokkal idegesebb voltam, amikor nem volt se munkám, se barátaim, se semmim. Nyugodtabb vagyok így, hogy van pénzem és megengedhetek magamnak olyan dolgokat, amiket eddig csak mellőztem.
2014. júl. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mikor jó anyagiak között éltünk boldogok voltunk,-most csak a munka van,szabályos taposómalom, elsivárosodik az ember, a barátságok is leépülnek,több műszak,több munkahely,a gyerekek nagyok tandíjat,autó részletet kell fizetni stb.Persze mosolygunk mi is,de felhőtlenül nem tudunk örülni míg adósságunk van.

Igen,aggódni kell ki jövünk-e a pénzből a hónap végére.

Ez nem boldogság,persze reménykedünk,hogy ha utolérjük magunkat anyagilag,hátradőlhetünk és lesz újra szórakozás és vidámság az életünkben. Teli hassal boldogabb az ember,mint korgó gyomorral!

2014. júl. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Na ez az b+, a pénz nem boldogít, mert sok doog fontosabb, mégis hozzájárul a boldogsághoz, csak nem első helyen áll.
2014. júl. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
gazdag ember, még boldogabb ember.
2014. júl. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
a sok adósságtól csak az lehet,a szegény ember.
2014. júl. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Láttál már boldog hajléktalant? én nem :D

Élj kint külföldön pár évet, valami olyan helyen ahol 5x annyit keresnek mint magyar országon, és meglátod hogy a pénz igenis boldogít.

2014. júl. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
4-es. Feltétlenül kell az autó. Mi 3 éve lemondtunk róla és egész jól elvagyunk így is. Bicikli vidékre utazáskor vonat. Igaz belvárosban lakunk, minden közel van. Vagy a mai világban elképzelhetetlen autó nélkül élni?
2014. júl. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
A gazdag embert csak a pénz érdekli, és a becsülete sem tiszta. A szegény embernek nincs pénze, becsülete tiszta.
2014. júl. 17. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!