Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol talalok meg egy ilyen embert?

Hol talalok meg egy ilyen embert?

Figyelt kérdés
Elhagyott egy fiu,de nem birom nelkule. A rettenetes csaladom utan biztonsagot nyujtott nekem és szeretetet. Belebetegszek lassan ebbe,hogy senki se szeret :( tele vagyok pszichiatriai problemakkal,rengeteg gonddal semmit se tudok megoldani és semmi oromom...mit tegyek,merre a kiut? 18/L
2014. júl. 9. 22:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Belsőleg kell megváltoznod. Olyan pedig nincs, hogy senki sem szeret:)
2014. júl. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Hát olyat aki elhagy könnyen találsz, ne olyat keress... Lesz majd olyan, aki nem hagy magadra a problémáiddal. De orvosi segítséget is kérj, mert a társunk bár mindenben partner kell, hogy legyen, jóban-rosszban, de azért pszichiátriai problémák sokaságának megoldását nem várhatjuk tőle. Fel a fejjel, és tényleg kérj szakembertől issegítséget!
2014. júl. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kertem segitseget,de nem hasznalt ezert vagyok ennyire ketsegbe esve. Nem talalok megoldast.
2014. júl. 9. 22:59
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok. 22/f
2014. júl. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hat , ismerkedj lanyokkal hidd el nem banod meg
2014. júl. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ezek a kommentek... egy cukrosbácsi meg egy leszbi... kész.


Egyébként pedig feltételezem az elhagyásban szerepe volt annak, hogy ilyen totál labilis vagy, normális embert ez már rövid távon is elijeszt. Viselkedj normálisan, és ha ennek hatására stabilizálódott az életed, akkor majd tényleg normálisan is fogod érezni magad.

2014. júl. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen nagyon jol eltalaltad azert hagyott el,mert labilis vagyok. Szerinte annyit kell foglalkozni velem ,mintha a gyereke lennek. Meg ujdonsagra vagyik. Ettol a labilissagtol nem tudok szabadulni.
2014. júl. 9. 23:29
 8/12 anonim ***** válasza:
más pasi se fog segíteni... senki sem fog lábra állítani! Ezek a te démonaid, neked kell megküzdeni vele! Az élet szép ne azért élj mert szeret valaki! keress benne célokat, valósítsd meg az álmaid, és akkor majd az élet, a boldogság fog belőled sugározni nem a labilitás! hidd el az vonzó lesz és mindenki szeretni fog aki körülötted van! A családja adott az embernek, van akinek jó van akinek nem jó, de attól még nem kell tönkre tenned a saját életed! sok sikert!:)
2014. júl. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy az előző írta. Alapvetően egy kapcsolat akkor jó, ha mindkét fél hozzáadott értékkel bír és olyat kínál amit a másik keres. Idegroncs, önigazolást kereső irracionális hisztériát senki nem keres. Menj el pszichológushoz, szedd össze magad, és minden rendben lesz.
2014. júl. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Olvass pszichológiai könyveket a szeretetről és tanulj meg szeretni! (Fromm, Buscaglia könyvei)
2014. júl. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!