Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan kecskeméti lány...

Van itt olyan kecskeméti lány (25-30 körül), aki szívesen eljárna ide-oda, barátkozna, de nincs kivel?

Figyelt kérdés

én is lány vagyok (25), szívesen kimozdulnék néha, de a barátaim elég távol laknak tőlem, szívesen barátkoznék korombeliekkel :)


Nem vagyok nagy partiarc de néha jó lenne valami kis program :)



2014. júl. 9. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Velem három nagy baj van: Az egyik, hogy férfi vagyok, a második, hogy 24 éves. A harmadik, hogy szeretnék barátkozni, amit csak a neten tudok, viszont nem tudok a neten beszélgetni. Így rögtön találkozást kérek amibe senki sem szokott belemenni ritka kivétellel, de hozzájuk olykor elég sokat utaznom kell. Így vagyok én magányos évek óta.

Ha gondolod írj privátban, de tényleg, ne bennem keresd a netes beszélgetőtársat.

2014. júl. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2014. júl. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kérdező? Kecskeméti lányokkal szeretne barátkozni így valószínűleg Nyíregyházán.
2014. júl. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:)
2014. júl. 12. 10:58
 5/6 anonim válasza:

Én 29/N vagyok, és én is szeretnék ilyen célból új barátnőket. Sajnos budapesti vagyok.


Remélem, találsz magadnak új ismerősöket, kérdező. Nem tudom, mennyire esélyes ez a gyakorin, de hátha. De azért inkább szerintem járj el ide-oda, szakkörre, edzésre, énekkarba, táncolni, amihez kedved van -- szerintem úgy nagyobb eséllyel talál az ember új ismerősöket.

2014. júl. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Munkatársak esetleg? :9
2014. júl. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!