Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért csúfolnak?

Miért csúfolnak?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és általános iskolás 8.os. Nagyon sokan csúfolnak amiért duci és csendes vagyok. Fiúsan öltözködöm mert a lányosabb ruhákban kövérebbnek és rondábbnak érzem magam. Egyszer valaki aztmondta hogy homokos vagyok meg a fiús ruháim miatt is szekálnak. vettem fel egyik nap lányos ruhát de akkor meg az volt a baj. A csendességem miatt mindenki különcnek és antiszociálisnal tart. Nem értem ő miért bántanak ha én még csak oda se megyek hozzájuk. Nem beszélek hozzájuk semmi olyat nem csinálok amivel idegesíteném őket. Ha visszaszólok akkor is csak kiröhögnek. Jövőre ugye gimis leszek ugyhogy mostmár általánosba felesleges lenne megváltoznom ugyhogy kérdésem az lenne hogy legyek kicsit magabiztosabb és beszédesebb? Egyébként elhatároztam hogy lefogyok :) előre is köszönöm a válaszokat és félre ne értsétek én ezt nem azért írtam ki hogy sajnáltassam magam :)
2014. jún. 7. 08:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen szellemileg korlátolt gyökerek. :P Ha lefogysz az kezdetnek nem rossz. Legyen több önbizalmad. ;)
2014. jún. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ez így megy mindenhol, főleg általános iskolában, mindig van akitket kipécéznek és csúfolnak, pl azért , ha kövér, azért, ha szemüveges, azért mert van rajta valami eltérő, stb.

Ha kicsit diétázol(nem fogyózol!) és többet mozogsz, akkor tudsz fogyni, térj át a lányos ruhákra, hogy jövőre már így ismerjenek meg. Ha változik a külsőd, akkor magabiztosabb is leszel. Sok sikert.

2014. jún. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert csendes vagy!

Általában a csendesekre szoktak rászállni, mert őket nem ismerik annyira. Téged is a külsőd miatt csúfolnak. Vajon miért?

Mert nem ismerik a belsőd, és nem is udják, milyen jófej vagy.

Igazából nem a külsőddel van bajuk, mert amikor változtattál, az sem volt jó nekik! De nem is azt kell nézned, hogy mi felel meg nekik, mert mindenbe belefognak kötni. (Ha szőke lennél abba, ha angyal lennél, és szárnyaid lennének abba is :D).


Valószinüleg azok csúfolnak, akik problémás családból származnak, agresszivak, igy akarják a saját önbizalmukat növelni.

Van aki élvezni tudja ezt, és van akit nagyon bántana a lelkiismeret miatta.


Fel a fejjel!

2014. jún. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Oláh Tícia Lilla válasza:
nem kell izgulnod miattuk biztos hogy tökéletes vagy és próbálj meg mindig kiállni a saját igazadért és ha csúfolnak merj vissza szólni.Az meg hogy milyen ruhát hordasz a te döntésed és ne próbálj meg változni miattuk maradj önmagad.
2014. jún. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) És megpróbálok a lehető legjobban megváltozni
2014. jún. 7. 18:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!