Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Süllyedhetek ennél lentebb?

Süllyedhetek ennél lentebb?

Figyelt kérdés

Megbuktam egyik vizsgámon, plusz egy év egyetemen. Összesen 3 már, ebből anyám, rokonok 1-ről tudnak. 26 évesen...


24 évesen csókoltam először lányt, ő volt az egyetlen akit igazán szerettem, de szakított velem. Azóta volt több barátnőm, de egyiknek sem vallottam be, hogy valójában nem szeretem, csak azért van rájuk szükségem, hogy ne legyek egyedül.


Több lányt is hitegettem, hogy lehet köztünk valami, de mind átvertem. Nem érdekelnek, nem érzek irántuk semmit, szerencsétlenek meg folyton próbálnak a kedvemben járni és minden bunkóságom elnézik, de én még csak arra sem méltatom őket, hogy pár percnél többet beszéljek velük.


Két nappal születésnapom előtt elrejtettem facebookon a dátumot, utólag írtak négyen. Unokatestvérem sem köszöntött fel...


Egyszerűen úgy érzem, egy nagy semmi az életem. Eltelt 26 év és senki nincs mellettem igazán, aki meg szeretne, azt eltaszítom. Nem barátkozom, nem keresek új társaságokat és bár mindenkihez jó pofát vágok és mindenki úgy tűnik, hogy kedvel, semmi eredménye nincs.


Kimúlt szerencsétlen kutyám is váratlanul, jobban megsirattam, mint sok embert, akit már láttam eltemetni. Sőt, őket meg sem sirattam, egyszerűen nem jöttek könnyek, pedig volt köztük több is, akit nagyon szerettem...


2014. jún. 4. 00:17
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Látod a problémádat,de azt nem értem,hogy miért nem tudod összekapcsolni?

Ahogy bánsz az emberekkel,úgy bánnak veled is.(sajnos),ugyanis lehet,hogyha ők másképp bántak volna/bánnának veled,akkor nem alakult volna így az életed,illetve,ha a környezeted is elkezdene kedvesebb lenni veled,nyitni feléd,akkor te is másképp reagálnál...


Nem hiszem el,hogy nincs az a kedvesség,amivel ne lehetne téged megnyerni!Minden embert valamivel meg lehet nyerni!


Találd ki mivel.Találj egy barátnőt.Mesélj sokat a lánynak erről a dologról.Ne szakíts addig,amíg legalább 1 szülinapod nem volt a kapcsolat idején(bírd ki!),amíg kedveskedni tud!Ha azzal kedveskedik,amiről sokat mesélsz,akkor a lány figyel rád.A figyelmesség néha nagy kincs tud lenni,amellett,hogy egy hihetetlen rossz is tud lenni...


Rajta.Barátkozz.Élj másképp!Itt az idő!Fiatalodni már nem fogsz!Ne gubózz be!

2014. jún. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Ja és amúgy süllyedhetnél,ha hagynád,de NEM fogod!

Rájössz,hogy helyre kell raknod az életed!Tanácsot adtam,használd ki,legyél kreatív!


"...könnyű mondani!" *Nem,nem könnyű mondani!Tapasztalatból adok tanácsot.Aki felé nyitottam,az olyan kedves embernek ismert meg,és kedvel is!:) Én sem hittem el,hogy bárkivel is megkedveltethetem magam igazából...de megtörtént.


Add önmagad,nyiss a világ felé!De!VÁLOGASD a barátaidat.

2014. jún. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
18%
éhes vagyok, most megyek a mekibe, vagy menjek máshová? :o
2014. jún. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, simán.
2014. jún. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!