Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valaki segítsen, hogy lehetne...

Valaki segítsen, hogy lehetne ezt megoldani?

Figyelt kérdés
Nincs kedvem beszélgetni a szeretteimmel se ahozzám közel állókkal. Ma nagyon rossz napom volt össze vesztem mindenkivel akivel lehetett és ebben én is nagy részben hibás vagyok. Ingerült voltam és másokon vezettem le. Nyugalmat szeretnék hogy hagyjon mindenki mert nem kell hogy sajnáljanak. Hogy lehetne a facebook oldalam felfüggeszteni egy idöre hogy ne találjon meg senki?

2014. máj. 27. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:
töröld magad van ilyen opció az ideiglenesen inaktiválja az oldalad, majd ha megint belépsz újra aktív lesz
2014. máj. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megoldani csak te tudod. Te ismered a problémáid mert te voltál benne. Ha van rá lehetőséged menj el 3 napra egy csendes helyre vagy olyanra ahol jól érzed magad ne beszélj senkivel telefont nyomd ki a francba. Aztán gondold végig hogy hol mondtál igent ahol nemet kellett volna és nemet ahol igent. Ha sikerül így vissza követni a dolgokat a magig akkor hamarosan lesz megoldás is. :)
2014. máj. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!