Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehet még 38 évesen változtatn...

Lehet még 38 évesen változtatni az életünkön?

Figyelt kérdés
38 vagyok, egy kislànyt nevelek és dolgozom. Annyi az életem, h. bemegyek, egész nap nem beszélek, mert ilyen a m.helyem, otthon meg csak a gyerekkel talàlkozom. Imàdom őt, de hiànyzik a tàtsasàg, a történés, a humor. Màr beszélgetni sem tudok, viccelni meg plàne nem. Teljesen leépült a kommunikàcióm. De tudom, akinek gyereke van, annak vége az életnek. A gyerekeknek, fiataloknak jó, mert ott adott a tàrsasàg, az iskolában, de a felnötteknek bezàrult minden kapu: csak a m.hely meg otthon plusz a gyerek. Ahol nincs nagycsalád, ott bezàrult az élet. Nincsenek lehetőségek.
2014. máj. 21. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet. 50 és 60 évesen is.


* De tudom, akinek gyereke van, annak vége az életnek


Ez butaság. ha tudnád mennyi ember lenne boldog, ha igaz barátokat tudhat maga mellett, akkor nem mondanál ilyet:)

Figyeld az embereket, nyiss kifelé. Lehet, hogy első 1-2 emberben csalódni fogsz, de befog kopogtatni a sorsodba olyan ember is, aki örömet, vidámságot, harmóniát fog csempészni a hétköznapjaidba.És nem feltétlen párkapcsolatra gondolok, hanem emberi kapcsolatra inkább:)

2014. máj. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én 40/f vagyok, most tanulok másik szakmát, eléggé mozgalmasat, jobban örülnék, ha fiatalabb lehetnék, de sosem késő. Csak jó erőben kell lenni, és mozogni kell.

A társaság nekem is hiányzik nagyon, néha nagyon lefárasztok már bárkit, akivel beszélgetek, mert örülök, ha valakivel tudok beszélni.

2014. máj. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Képezd át magad, ha van rá lehetőséged és keress egy izgalmasabb munkát, amiben jól érzed magad. Tudom, gyerek mellett nehéz, de én akkor sem adnám fel 38 évesen fiatal vagy még ahhoz, hogy eltemesd magad! Van millió esti vagy hétvégi suli vagy tanulj nyelvet... az kizárólag rajtad múlik, olvass, járj könyvtárba. Nem tudom mennyi szabadidőd van de rajzolni, festeni, bringázni mehetsz a gyerekkel együtt vagy létezik biztos közös torna, úszás stb.
2014. máj. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dettó, csak éppen nincs se kislány, se fiú. Hogyan változtassak?
2014. máj. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Például ha van olyan ismerősöd akinek van hasonló korú gyereke (feltételezem hogy kislány alatt általános iskola alsó tagozatot értesz, legalábbis az én fogalomkörömbe az tartozik bele), akkor megcsinálhatjátok akár azt hogy elviszitek őket pl játszotérre vagy akármi és addig is ott a lehetőség kommunikációra, több ötlet nem jut eszembe, mert nem vagyok tapasztalt ilyen témákban, remélem ezzel az ötlettel segítettem. Sok sikert.^^
2014. máj. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért nem hívod át a munkatársakat, szomszédokat, régi ismerősöket hozzád tévézni vagy egy sörre, ebédre? Miért nem mentek le a játszótérre, vagy valami sportra és beszélgetsz ott másokkal?
2014. máj. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!