Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valaki rám írna, aki úgy...

Valaki rám írna, aki úgy gondolja hogy megértene?

Figyelt kérdés

Nagyon egyedül vagyok, nincsenek barátaim, akik voltak azok elhagytak. Nincs senki, aki megértené az érzelmeimet, és ez nagyon hiányzik nekem. Akik meg foglalkoztak velem valaha is, azok csak kihasználtak, és eldobtak mikor már nem kellettem nekik... :'(

Szeretnék olyan embereket megismerni, akiknek nem csak teher vagyok, és akik tényleg tudnának szeretni. És sajnos a való életben nem találtam ilyet, ezért keresek itt az interneten, hátha itt megértőbb emberekkel találkozhatok, és esetleg egyszer majd valóban megismerhetjük egymást.

Teljesen elvesztettem minden reményemet, és állandóan csak sírok... és nem tudok szabadulni ettől az érzéstől. :(



2014. máj. 9. 17:07
 1/8 anonim válasza:
Egy kicsit hasonló helyzetben vagyok. Bár nekem azért akadnak barátaim-ismerőseim, de vannak napok amikor senki. Próbáld egy picit lekötni magad. Igaz, az ember társas lény, de nincs mindig lehetőség ismerkedni, barátkozni, társaságba menni. Tudom, hogy nehéz, de ezt el kell tudni fogadni. Nem tudom, hogy hány éves vagy, az sem fiú vagy lány, de egy bizonyos kor felett (kb. 25 év) már nagyon nehéz igaz barátokat találni. Próbálj meg nyitott lenni az emberek felé. Járj el kocsmázni, sétálni, akár egyedül is. Nem ciki, jobb, mint otthon ülni és sajnáltatni magad. Azért írj, ha gondolod 22/F
2014. máj. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok és 19 éves. És nekem nem csak nincs lehetőségem ismerkedni, hanem nem is tudok. Mert csalódtam az emberekben, és nem tudok megbízni bennük. És nem tudok elhinni senkinek, hogy szeret.
2014. máj. 9. 17:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát...én azt hittem valami kis tini p..csa vagy, ennyi rinya után.
2014. máj. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó, jót nevettem azon amit írtál, máris felvidítottál. :D

De tényleg, ha csak ilyen ostoba emberek írnának ide, mint te, akkor nagyon szép napom lenne, mert egész nap csak nevetnék rajtatok. :D

2014. máj. 9. 18:01
 5/8 anonim ***** válasza:

Tessék leszokni már most erről a durva, magyartalan baromságról! Nincs olyan szó, hogy "rámír". Talán a hátadra, golyóstollal?! Neked maximum írnak, csak símán, vagy válaszolnak.


A problémáid alapján én azt tanácsolom, hogy szakemberhez tessék elmenni - minél előbb, annál jobb.

2014. máj. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 sarah200 válasza:
Először hagyd ezt a síránkozást abba. Nincs világ vége. Lehet hogy alkalmazkodási zavarod van. Kezdetnek mondjuk ne sokkold az embereket ezzel a sopánkozással. Ha valakivel barátkozni akarsz nem kell rögtön mindent mondani. Kezdetben elég egy egy mi újság vagy hasonlók hisz ha megértitek egymást úgy is kialakul.
2014. máj. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Így ismeretlenül is mondom, hogy szívesen dumálok veled, ha igényt tartasz rá. Bár nem tudom, még itt vagy-e, mert az utolsó válaszokra, amiket itt kaptál, még nem reagáltál, de hátha elolvasod az enyémet is valamikor. Én is olyan barátokat keresek, akik képesek értékelni az embert, és akiket én is értékelhetek. A barátaim meg nekem nem szoktak a terhemre lenni, szóval szerintem te se lennél.


Sírni azért nem kell. Nincs veszve semmi.


22/F voltam.

2014. máj. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én nagyon szívesen beszélgetek veled ha gondolod. Nekem sem voltak barátaim, most sincs igazán. Pedig nem gondolnám, hogy olyan rossz tulajdonságaim lennének, hogy ennek így kellene lenni. Szóval velem lehet bármiről beszélni, csak kérdezz!
2014. jún. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!