Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt még valaki akinek...

Van itt még valaki akinek ilyen unalmasan telik a húsvétja, mint nekem?

Figyelt kérdés

Igazából abból áll az egész nekem, hogy ülök a szobában, nem történik semmi érdekes, néha ha van valami normális műsor a tv-ben azt nézem, de amúgy internetezek egész nap, többnyire itt az oldalon lógok.

Tegnap legalább enni tudtam egy csomót, de ma még azt se lehet mert elfogyott.

Van még valaki rajtam kívül akinek ilyen unalmas ez az ünnep?


2014. ápr. 21. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem ! Minden iskolaszüneti napom arra meg,hogy itt válaszoljak a kérdésekre,leírhatatlan és örömteli érzés itt lenni imádom ezt a oldalt.


Válaszolj itt kérdésekre vagy nézz Lyutubon vicces videókat.

2014. ápr. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vagy a videa- n 18 karikásakat.. csak vigyázz mert a szüleid megnézik az előzményt még rádfogják hogy meleg vagy vagy az állatos videók izgatnak fel :P
2014. ápr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én prince of persia 4-et tolom
2014. ápr. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a húsvétom a karim a szülinapom minden azóta mióta elraboltak az ufók.. és mióta hangokat hallok a fejembe.
2014. ápr. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Te beteg vagy
2014. ápr. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért, hogyan kellene telnie egy "normális" húsvétnak?
2014. ápr. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ember! Te normális vagy?! A tévé meg a gép elhülyití az embert...most komolyan? TE magad döntesz az életedről! Van aki egyszer él és van aki egyszer sem(találd ki vajon melyikhez tartozhatsz..) Kezdj el sportolni, akkor lehet lesznek barátaid akikkel lóghatsz vagy amit akarsz..nagyon könnyű a szobádban ülni és nézni ki a fejedből mintha nem történne semmi..ezt dobd ki a szemeteddel!
2014. ápr. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!