Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valaki barátkozni esetleg? 13/l

Valaki barátkozni esetleg? 13/l

Figyelt kérdés
Szeretnék megismerni új embereket, szeretnék új barátokat szerezni..Nagyon sok barátom volt az életemben, akit nagyon szerettem, de szinte mindenkit elveszítettem..Egyetlen egy embert sikerült visszakapnom, érte 1 évig küzdöttem..Ha valakit megszeretek, szinte képtelen vagyok elengedni..Segítek neki, támogatom, ahol csak tudom..Csak valahogy mindig elrontom..Persze, vannak barátaim, de valahogy azt érzem, hogy nem az igaziak..Remélem egyszer majd sikerül találnom valakit, akinek az egyik legfontosabb leszek..Röviden..Szükségem van valakire, akinek szüksége van Rám:) Nos...Valaki beszélgetni, barátkozni?
2014. márc. 31. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz, ha szeretnél :) 14/l
2014. márc. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hmm, ezt mint ha én írtam volna :/
2014. márc. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Írj privit, nyugodtan:)
2014. márc. 31. 19:46
 4/4 anonim válasza:
Írhatsz ha gondolod :) 13/L
2014. ápr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!