Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 17 éves vagyok, még nem volt...

17 éves vagyok, még nem volt barátnőm, nem szoktam bulizni járni, vannak barátaim kb közeli 5-6, akikkel ritkábbban találkozok 5-10 szeretnők barátnőt is csak bátortalan vagyok a lányokkal És mit tegyek hogy ez váltzon?

Figyelt kérdés

hivtak már engem buliba csak nem nagyon akarok menni oda, az eggyik oka hogy nem szeretek, meg nem is tudok táncolni


Sok dologhoz vissza húzódó vagyok legjobban a lányokhoz, ha egy szép lány rám néz akkor már zavarba vagyok,

mit tegyek?


2014. márc. 29. 18:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is pont 17 éves vagyok, és pont ilyen :D
2014. márc. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Télleg?

Azt hittem hogy csak en vagyok ien

2014. márc. 29. 18:37
 3/11 anonim ***** válasza:
Én meg pont ilyen csak lányban:) Nem kell rágörcsölni a dologra.
2014. márc. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Akkor 4en vagyunk :)
2014. márc. 30. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát igen sajna

Szerintetek ez idővel fog valtozni?

2014. márc. 30. 17:14
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem
2014. márc. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szerintem valtozhat.

Csak minden akarat kérdése

Én lehet hogy járnék bulizni is csak nem tancolnák, csak szerintem a szüleim neem nagyon rngednenek el.

2014. márc. 30. 18:52
 8/11 Armin Porter válasza:

Háhh! Én vagyok a te embered. Utálok bulizni, pocsékul táncolok, nem vicc borzasztó a mozgásom. " I can't dance I'm too Juwish" a mottóm.

Mégis gyönyörű barátnőim voltak, van.

Az én trükköm, hogy randizok. 17 évesen is randira hívtam őket.

Hogyan kérjünk randit?

-A nők sokra értékelik a spontaneitást. Pl.: beszélgetsz a leendő jelölteddel és miután elváltok, fogsz 1 zsepit és ráírod a számod a következő szöveggel (ezt privátba írom csak meg)és utána rohansz átadod neki.

Remek 1. randi egy kávézó: Beszéltesd mindig a leányzót. Mosolyogjon, nevessen. Ha Zavarban vagy mond el neki 1X, mert az cuki, ártatlan, sebezhető, de ne ragadj le.ajánlott témák a te korodban (suli, hobbik, barátnői, család) Próbálj rá figyelni. kísérd haza puszi-puszi és kérj második randit, de csak akkor, ha te is szeretnél.

2.Randi Mozi (ez azért jó mert nem kell dumálni vele max. hazafelé de akkor is a filmről. Kérd ki a filmről a véleményét aztán te is fejtsd ki a véleményed és nyűgözd le vele, hogy milyen jó elemző vagy... Ehhez csalni kell ott a netes filmkritika. Búcsúcsók...

3. randi étterem itt már csak ismered annyira, hogy eltudj vele beszélgetni és kötetlen legyen a társalgás. 1 témát fel kell dobnod, mégpedig a szex ezt felvezetni idővel megtanulod. Nem szabad erőltetni a témát, de fel kell hozni, pusztán azért, hogy képet kapj arról mennyire is vevő rá és neki is el kell játszania a gondolattal, hogy te vajon milyen is lehetsz az ágyban....

2014. ápr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kösz a tippet :)
2014. ápr. 18. 11:14
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy működik ez neked, más is beszélget lányokkal, de a kávéra hívást szinte mindig elutasítják. Van barátom, nem kávézom, nem jó az időpont, stb. Bár lehet, hogy ismeretségi körben ez könnyebb, mint idegen lányokhoz odamenni, csak ott meg még ki is beszélnek a többi lánynak, miután elutasítottak és az elutasítás lesz a szokás akkor a többinél is. A külső pedig százszor jobban számít, mint a módszer, nem? Ha jól sejtem egy olyan fiúnak, aki oda mer menni lányokhoz már igen nagy önértékelése van valami másból, sporteredmény, legerősebb fiú az osztályban, népszerű és ezért beszólogat másoknak, szépfiú ezért érdeklődést kapott a lányoktól ami motiválta, stb, nem? Teljesen más ha egy feldícsért ember csinálja ugyanazt a módszert, és más ha egy átlagos ember, nem? Vagy hogy vannak ezek?
2014. máj. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!