Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szeretnék pörgős, társasági...

Szeretnék pörgős, társasági életet élni, a szívem legnagyobb vágya, de én nem ilyennek születtem. Hogy fogadjam el?

Figyelt kérdés

Én is szeretnék hétvégente bulizni járni, nyáron fesztiválokra járni mint a többi fiatal, bulizni, szórakozni jókat, elmenni a haverjaimmal nyaralni nyáron, meg ilyenek, amit a legtöbb fiatal csinál. Még akár egy híresebb zenész vagy énekes is szívesen lennék valami jó rockbandában, mert szeretem nagyon a rockot, csak ez az élet is nagyon távol áll tőlem.

Annyi mindenre vágyok, de én csak egy unalmas ember vagyok, akit mindenki egy félős, visszahúzódó senkinek tart. Örülök ha egy-két barátot sikerül szereznem az életem során, meg ha talán valamikor lesz egy barátnőm, feleségem.

Hogyan tudnám elfogadni, hogy nekem sose lesz olyan életem, amire vágyok? Egyszer élek csak, és nem olyan életet amilyent szeretnék, és ez nekem nagyon rossz érzés. Én arra az életre vágyok amit írtam.

18/F


2014. febr. 8. 11:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Sokat álmodozok egy olyan életről, nagyon sokszor képzelem magam bele ilyen életbe.
2014. febr. 8. 11:25
 2/8 anonim ***** válasza:
Arra kellene rájönnöd mi tart vissza a céljaid megvalósítására és utána megszüntetni azt.
2014. febr. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tegyél érte. Járj el bulikba, koncertekre, fesztiválokra, stb. Ki tart vissza? De most komolyan? Ha csak fogod magad és elindulsz, az lehet hogy még kalandosabb is, mint társasággal. Tegyél érte, törj ki, és egyből meg fog nőni az önbizalmad is :)

Ha csak otthon sírsz, hogy de jó is lenne, attól nem lesz jobb. Határozd el magad, és indulás! :)

2014. febr. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az tart vissza, hogy a környéken ahol élek, konkrétan mindenki utál vagy levegőnek néz, és nincsen semmi társaságom.
2014. febr. 8. 11:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért mondtam, hogy ha nincs más, akkor menj egyedül. Aki téged lesz.r, azzal meg tedd te is ugyanezt. Ha elmész, akkor ott lehet mindjárt találsz társaságot is. Nehogy már az tartson vissza hogy körülötted mindenki kocka, vagy hogy nem vesznek észre! Na és?
2014. febr. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bonyolultabb kezd lenni. Most arra kellene rájönööd miért utál, vagy néz levegőnek mindenki körülötted.
2014. febr. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Így van! Indulás! Hamar megy az ismerkedés, sőt, azt kell, h mondjam, ha az ember egyedül van, sokkal könnyebb ismerkedni, mint ha mondjuk ketten lennétek.

Miért utálnak?!

2014. febr. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ahogy írtad nem olyannak születtél. A legtöbb ember aki így él az nem töri magát, hanem olyannak született. Az ilyeneknek nem gond a barátkozás meg a többi. Én évekig próbáltam beilleszkedni a magam módján, de nem ment. Ez van.
2014. febr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!