Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha mentem az utcán,jött két...

Ha mentem az utcán,jött két lány és mondta az egyik az biztos drogos,jogos hogy nem esett jól?

Figyelt kérdés
Néztek rám,a másik mondta halgass már
tegnap 15:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Ŵn röhögnék csak.
tegnap 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
20%
Azért depressziónak is több oldala van van amikor ki se tudsz kelni az ágyból fürödni sincs erőd se iskolába menni kisírt szemmekkel emberek közé. Aztán van az is amikor tudsz mosolyogni csak belül szenvedsz de ha jól tudom ezt pszchiológiában megkülönböztetik
tegnap 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem tudok mosolyogni,szemem alja fekete
tegnap 16:53
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Mond el ha gondolod privátban mi a baj mi idézte elő. Ha beszéltél róla másnak. Igazából pont azlesz a cél, hogy kihúzd magad a gödörből , mert csak te vagy rá képes. Segit az is ha már csak a tükörbe belemosolyogsz meghallgatod a kedvenc számod megnézed a kedvenc filmed. Mozogsz egy picit hallgatsz megerősítéseket. Depresszióra jellemzőek azok a gondolatok, hogy értéktelen vagyok vagy nagyon erős negatív vádak amit egy ismerősödnek se mondanál de magadnak még is. Ezeket kell megállítani , mert nincs valóságalapjuk és bebizonytani magadnak , hogy nincs például nekem sose sikerül semmi nincs értelme élnem rakás szerencsétlenség vagyok megállítani stop it és felhozni azt hogy de megiscsak megírtam 5 ösre a leckét de mégiscsak hozzamertem szólni a lányhoz de mégis sikerült levinnem a szemetet.
tegnap 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Előfordul sajnos ilyen, még a Bibliában is van hasonló eset:

12Történt pedig, hogy amíg ő imádkozott az Úr előtt sokáig, Héli egyre figyelte a száját. 13Mivel Anna csak a szívében beszélt, és csak az ajka mozgott, a szava pedig egyáltalán nem hallatszott, Héli azt gondolta róla, hogy részeg. 14Meg is kérdezte tőle: »Meddig leszel részeg? Menj, emészd meg egy kissé a bort, amitől elkábultál!« 15Anna azt felelte: »Nem, uram! Nagyon szerencsétlen asszony vagyok én, sem bort, sem más részegítő italt nem ittam, csak a lelkemet öntöttem ki az Úr színe előtt

tegnap 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Engem egyszer kiröhögtek a plázában hogy minek mentem oda.
tegnap 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!