Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Érdemes-e 40 éves korban,...

Érdemes-e 40 éves korban, vagy afelett ismerkednie annak (a férfinak), akinek még nem volt kapcsolata és teljesen tapasztalatlan?

Figyelt kérdés

júl. 24. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne érdemes?
júl. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A leg több ember a halála előtt azt nyilatkozta, hogy az életben leginkább azokat a dolgokat bánta meg amiket nem tett meg, akarata és a lehetőségek ellenére sem.


Fiatalon volt bennem egy elképzelés milyen nőt keresek. 5 kapcsolatom volt mire megtaláltam az ideálist. Sajnos véget ért. Egy világ dőlt bennem össze. Azóta nincs bennem az az érzés, hogy tovább keressek.


Mindezek ellenére a világon nincs még egy olyan érzés, mint a szerelem. Egy percig sem bántam meg a történteket. Boldog vagyok, hogy megéltem ez az életben.


Szóval mit is veszítenél azzal, hogy ha nem kezded el ?

júl. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már végigment egy önismereti úton és fél tudta dolgozni azt, ami miatt nem volt eddig.
júl. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Harmasnal a pont.

Az onismeretet v terapiat elkezdeni se keso. Nyilvan sulyos elakadasod van valami miatt, ami nem gaz, szinte mindenkinek van - csak oldd meg, mielott kapcsolatozol

júl. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Senior Séf ***** válasza:
94%
Az addig szűz sógoromat 44 évesen kapta el egy csaj. Mindjárt meg is házasodtak,gyerekük született.
júl. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amíg élünk,lehetõségeink határtalanok!

Én 43 évesen hamarosan tovább fogok tanulni,utazni stb.

júl. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

2 es


Csodálatos és elõrevivõ gondolkodásod van!

júl. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ameddig élsz van értelme. Nyugi a rekordtól még nagyon messze vagy. A csàvó valami 65 éves koràban csajozotr be először:D
júl. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!