Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a cél ezekkel a cikkekel...

Mi a cél ezekkel a cikkekel hogy fiatal lány összejött egy nagypapa korú idős emberrel?

Figyelt kérdés
Facebookon jelent meg egy ilyen cikk egy olyan oldalról amit nem is követek.Nem először és gondolom nem is utoljára.Persze most sem a pénz miatt jött össze a cikkben szereplő lány az idős férfival hanem szerelemből.De mi a cél ezekkel a cikkekkel?Hogy reményt adjanak a nyugdíjas papáknak hogy ne csüggedjenek?Találhatnak maguknak még fiatal csajt?Vagy ez felhívás a fiatal lányoknak hogy nyugdíjas idősurakkak kell összejönni?Ez most a menő?25 éves lány 65 éves férfival?

jan. 6. 16:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
76%

Egy célja van. Figyelem felkeltés.

8,te beteg vagy?

jan. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
37%

11. Mi a problémád?

Megtörtént eset, egy fiatal lány akaszkodott rám, szerencsére volt kéznél gumi, majd még én kérek elnézést.

Nem sok pénzt kért, jó is volt, de utána inkább kerültem a folytatást, nem részletezett okból. Meg amúgy is voltak akkoriban érettebb szexpartnernőim, akihez rendszeresen jártam, ingyen.

jan. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!