Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 40 éves férfinak nem áll jól...

40 éves férfinak nem áll jól a csajozás?

Figyelt kérdés
Szerintem 30 éves koráig még jól áll egy férfinak hogy futkos a nők után.Én 40 évesen nevetségesen érezném magam ha csajoznék.Szánalmasnak.

2023. jan. 9. 10:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
85%
Siman lehet csajozni. Enis kozeledek a 40hez bar 30nak se szoktak tippelni. Az meg nem futkoraszas h ismerkedsz valakivel, a csaj is ugyanugy akarja
2023. jan. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Hans Pötterman ***** válasza:
93%

#8

Nehogy azt hidd...sokkal gyakoribb mint gondolnád. Ha a lerúgott félig alkoholista nagybátyám képes volt majd' 50 évesen 25 körüli csajjal összejönni, sőt még szült is neki, akkor kb.bármi lehetséges. Persze már szétmentek,de nem sokáig volt egyedül. Pedig nem is gazdag. Egyetlen jó tulajdonsága,hogy viszonylag még mindig intelligens, el tudja magát adni.

2023. jan. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy 40 éves férfi nem mások véleményével foglalkozna ha csajozni akarna....
2023. jan. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
68%
Jól áll neki, ha jómódú, mert ennyi a feltétel a sikeres csajozáshoz.
2023. jan. 11. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Senior Séf ***** válasza:
95%

"Mit akar már egy ilyen vénember mint én?"

Csajt akar. Bernard Show is megmondta; Negyven fölött minden férfi gazfickó. És et így is van. Ráadásul evolúciós okokból nagyon sok csajnak bejön az őszülő halánték, és ez további biztatást adhat.

2023. jan. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
91%

Én sem értem mit értesz csajozás alatt.


Az egyetlenedet keresed, vagy a strigulákat akarod gyűjteni?

2023. jan. 31. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!