Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is érzett valami fura...

Más is érzett valami fura gyászt 30 éves kora környékén egyedülálló férfiként?

Figyelt kérdés

Nos nemsokára 30 éves leszek és kiégett vagyok. Érzelmileg egzisztenciálisan mindenhogy.

13 éves koromtól próbálok ismerkedni, de szerintem túlérzékeny vagyok/ voltam. Sokáig tartott rájönnöm, hogy anyám akaratán kívül(?) mennyire megnyomorított, azzal hogy egyedül nevelt fel, apakép nélkül... emlékszem 16 évesen nem engedett el gyurni a konditerembe... Nagyon nagy munkákkal ledolgoztam, hogy ne legyek anyuci kicsi fia, így igyekszem elhidegülni tőle. Önálló életet élni, egyedül barátok nélkül. Merthogy időközben mindenki otthagyott. Összesen talán 4 lány tetszett az életemben, mind szép volt persze visszautasítottak. Ezzel pályára álltam egy 10 éves depresszió, és három pszichiátria köré. Idegösszeomlásom lett.

Megtanultam, hogy nekem nem jár szép lány! Megtanultam hogyan öljem ki magamból a vágyat és a szerelmet.

Azt tapasztalom, hogy intelligens vagyok, el lehet velem beszélgetni mindenről, megértő LETTEM ÉS ELFOGADÓ MINDENNEL KAPCSOLATBAN MERT TUDOM MILYEN AMIKOR MINDENKI GYŰLÖL! Ma már nincs bajom a melegekkel vagy romákkal akik felé, pontosabban akikre az ön-gyülöletemet zúdítottam, pontosabban azt indulatot amit a világ keltett bennem, a nők, "rajtuk vezettem le". Mindenki a volt osztályomból már párkapcsolatban él, sőt van akinek már gyereke van. Én belül pedig még kamasznak érzem magam, sajnálom a bulikat amiket kihagytam, a meg nem élt pillanatokat - bár szerintem akkor sem lenne jobb a helyzet csak több megalázásom lenne, főleg a külsőm miatt.

Viszont most 30 éves korom környékén megszűnt bennem a vágy szépen fokozatosan. Már egy nesztelen nő nem hoz lázba, olyan nekem mint egy autó kaszni nélkül, hidegen hagy. Aztán gyászt éreztem, majd ez elmúlt és át kerültem valami éterikus állapotba, ahol megértettem magamat és azt is hogy mindent a szeretet működtet és tart fent, mint egy halálközeli élmény, mint egy beavatás. Egy elragadtatás. Átláttam mennyire kicsinyesek és ostobák ezek a párkeresési procedúrák meg az egész élet, vagyis amit annak nevezünk, mert elsiklunk a lényeg mellett.

Sokáig fájt, hogy nem kellek senkinek, hogy megaláztak. De így harmincéves korom közelében, már elfogadtam ezt.

(Sokat olvasok szépirodalmat, tudományos folyóiratokat, nem a divat szerint öltözködöm mert hogy őszinte legyek annyira nem érdekel. Nem nézek sorozatokat és realityt sem! Kompromisszum képes vagyok, szívesen segítek.De úgy látszik ez nem jön be a nőknek.)


Más is átment ilyen vagy ehhez hasonló helyzeten, élményen?



2022. nov. 17. 17:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
85%
Mikor lesz a szülinapod kérdező? Virtuálisan felköszönthetlek? :)
2022. nov. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
84%

Én kb 24-25 éves koromban fordultam át ezen a ponton, hogy már nem érdekel úgy a dolog, bár a beletörődés nem egyik napról a másikra ment.

Februárban leszek én is 30, bár tavaly december-idén február között nekem is volt egy elég kemény mélypont, nem sok választott el a gyorsított kijelentkezés formától.

2022. nov. 18. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat!
2022. nov. 18. 10:58
 14/17 anonim ***** válasza:
83%
Lassan 24 évesen nincs senkim.Sokszor gondolkoztam a kilépésen.Most járok kezelésre,meg itt vannak anyukámék,de ennyi.Se barátom nem volt igazi,se barátnőm akivel összejöttem volna.Egyetemre járok,ez ad célt,de amikor nincs tanulni való igazából teljesen üresnek érzem magamat belül.Az,hogy egyetem utáni milesz fogalmam sincs.Semmi cél,csak végezem el.Igazából ez van,meg az online tér.
2022. nov. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
90%
Eddig volt egy íve a dolgoknak. Aztán mióta jött a covid meg a sok rossz dolog, káosz az egész világ, és az emberek egyre gonoszabbak. Na ezt kezdem már nem bírni. 32f
2022. nov. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

Írj, ha van kedved beszélgetni, barátkozni. Egy hajóban evezünk.


30f

2022. dec. 4. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
77%
Én nis 30 vagyok most töltöttem be másfél hete. Szintén nem volt soha barátnőm. Bár most van egy nő az életemben akivel ugyan még nem vagyunk kapcsolatban és 42 éves. Nagyon jól kijövünk egymással, vele szeretnék összejönni, én még ebben reménykedek. Amúgy tigy telik el a fiatalság párkapcsolat nélkül nem jó.
2022. dec. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!