Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak hogy tudjak...

Mit csináljak hogy tudjak ismerkedni?

Figyelt kérdés

24 éves fiú vagyok, sosem voltak barátaim, meg párkapcolatom sem. Szeretnék ismerkedni, de nekem ez sosem ment. Nem tudok mit mondani, nem tudok olyan lazán beszélgetni mint mások. Félénk, bátortalan vagyok:( Lányok is csak megaláztak, hazudtak eddig. Még nem is szókolóztam soha:(

Szeretnék ismerkedni, de nekem ez nem megy.

Nekem ez a világ legnehezebb, leglehetetlenebb dolgának tűnik, hogy emberi kapcsolatokat alakítsak ki. Csoda lenne ha nekem egyszer lenne barátnőm. Nagyon rossz így élni, mert nagyon magányos vagyok és nem látok belőle kiutat. Szerintem valami bajom van hogy ennyire nem megy ez:(((


2022. márc. 23. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem valami bajom van hogy ennyire nem megy ez:((("


Egyetértetek, az ilyen szintű kapcsolatépítési képtelenség alighanem feltételez valamilyen mentális elváltozást.

Szerintem fel kellene keresned valamilyen szakembert, pszichológust mondjuk. Ha ő nem is tud segíteni, de talán valamilyen irány tud mutatni.

2022. márc. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sok sikert hozzá, biztosan képes leszel rá. Egy kis egót azért húzz magadra, hogy legalább a lányok ne tudjanak cseszegetni.
2022. márc. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt hittem csak én vagyok ilyen szerencsétlen. Ugyanezt élem meg én is. Nem tudok kapcsolódni az emberekhez, mert nem megy a beszélgetés. Így maradok örökké egyedül. 25/ N
2022. márc. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 Vegyél föl egy rövid szoknyát,engedd ki a hajad kis idő múlva nem leszel egyedül.🙂vagy küldj képet megmondom mi a gond.25F
2022. márc. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Anton Chigurh ***** válasza:

Kedves kérdező!


Átélem a helyzeted, én is hasonló típusú ember vagyok, csak pár évvel idősebb.


Hidd el, idővel majd megtanulsz higgadtan, magadat adva ismerkedni. Néha próbálj meg nyitni, és a pozitív tulajdonságaiddal hagyj nyomot másokban.

Segíts másoknak apróbb dolgokban, kérdezz tőlük, hallgasd meg öket.


Nekem volt már néhány kapcsolatom, a legutóbbi volt a "nagybetűs" szerelem.


Közös célok kitűzve, közös lakásvásárlás is megvolt, stb.


Ráadásul külföldön élünk.


Idén akartam megkérni a kezét.


Azonban ő lassan befordult, nem beszélt a problémáiról, és megijedt a felelősségtől hogy feleség (és talán egyszer anya) lehet belőle, és elhagyott.


A szívem törte össze.


A magam útján megtanultam, hogy lehetek hűséges, szerethetek bárkit vakon, de ez csakis két emberen fog múlni.

Először is magadhoz legyél hű, magad szeresd először.

Ha vannak külsö-belső értékeid, tanuld meg értékelni őket.


Figyeld meg, hogy mások ezt látják-e, felismerik-e.

Azután ha kölcsönös valakivel a vonzalom, szabad a pálya.

Érezni fogod, kivel van meg a közös hullámhossz.

Megbízni viszont senkiben ne bízz, amíg ő nem bizonyította neked az ellenkezőjét, hogy megbízhatsz benne.


Sok sikert, fel a fejjel!

2022. márc. 24. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szeretnél beszélgetni? Ilyenkor jó érzés kibeszélni magadból. Akár e-mailben, akár messengeren . :) Én is hasonló cipőben járok .
2022. márc. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!