Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is úgy megy vásárolni,hogy...

Más is úgy megy vásárolni,hogy abban reménykedik,hogy valaminek ma jár le a szavatossága,ezért féláron vagy 75%-os kedvezménnyel fogják adni?

Figyelt kérdés
Most készülök a Tescoba.Remélem lesz akciós virsli,péksütemény,készétel,kolbász,mosószer stb.Már csak 3000 forint értékben maradt Tescós utalványom,jó lenne minél több mindent vásárolni belőle.

2022. jan. 2. 14:28
A kérdező szavazást indított:
Boltban mindig nézem van e valami akciós termék
Nem szokott gond lenni ha nincs leértékelve valami teljes árba is meg tudom venni
Újságban szoktam nézni hogy mi lesz akciós
29 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A húsokat nézd meg, múltkor vettem 2 kiló csirkecombot 800 ftért. :) Nagy zacskós húsokból szoktak jók lenni, a mélyhűtőben elvan 1-2 hétig.
2022. jan. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szilveszterkor voltam utoljára akkor nem volt csirkecomb.A többi hús is rendes árban volt sajnos.Talán majd ma:)
2022. jan. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam nézni az akciós dolgokat, de általában nem járok szerencsével
2022. jan. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen szempontból az Interspart szeretem. Nem aznap lejárós húsokat adnak el, hanem 1-2 hét múlva lejárósakat, szinte fillérekért. Akkor szoktam bevásárolni és megfőzni előre, aztán lefagyasztani.


A Glamour vagy Joy napokon meg megveszem féláron az éves mosószer, öblítő, deo, parfüm stb adagot. Minden évben így csinálom és a következő ilyen akcióig nem kell vennem ilyesmiket. :D


Én baromi spúr vagyok ilyen téren, sajnálom a pénzt olyan dolgokra, amiknek nincsen látszata, szóval ilyenkor vadászok mindenre.

2022. jan. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az elég szomorú, hogy vannak olyan emberek, akik tisztességes munkával annyit keresnek, hogy ezen kelljen reménykedniük, hogy legyen 75%-osra leértékelt joghurt :(. Én hála a jó égnek tűrhetően keresek. Most nekem sem maradt sok pénzem kövi fizuig a karácsonyi kiadások meg hirtelen jött "kötelező" kiadások miatt, de azért nem azon kell imádkoznom, hogy legyen akciós virsli, mert különben eladósodom / éhendöglök.
2022. jan. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

5! Nem feltétlenül erről van szó. Mi nem keresünk rosszul a férjemmel, de én ettől függetlenül igyekszem tudatosan vásárolni. És tényleg sajnálom olyan dolgokra a pénzt, amit utána szó szerint lehúzok a vécén vagy esetleg leengedem a lefolyóba. 1000 forint a samponom vagy a balzsamom, de ha tehetem, akkor inkább megveszem a Glamour napokon 500-ért és akkor az éves adagot beszerzem.


Én inkább gyűjtögetős típus vagyok és spórolok. De ettől függetlenül igazad van, mert sokan azért igyekeznek megvenni az akciós dolgokat, mert muszáj...

2022. jan. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Azért a Glamour napokra előre tervezek és spórolok azért más, mint amikor az ember azon izgul, hogy legyen aznap lejárós 75%-os kolbász... azt úgyis csak aznap tudja megenni, vagy ha nem, akkor megreszkírozza azt, hogy gyomorrontást kap tőle
2022. jan. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Persze, ezt mondtam én is nagyjából.
2022. jan. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
De én sem a Glamour-napokról írtam az 5. válaszombanm, erre te írtad, hogy "nem feltétlenül erről van szó"... amikor szó nem volt a leírásomban arról, hogy az a gáz, ha vki előre tudatosan spórol...
2022. jan. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

5

Igazad van sajnos sok ember esetében. Mi sem keresünk rosszul, de okkal tudunk spórolni. Úgy nőttünk fel, hogy szükség volt rá

2022. jan. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!