Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Gáz,hogy nem tudom mennyi...

Gáz,hogy nem tudom mennyi pénzt költöttem,hogy egyáltalán elköltöttem és nem elhagytam,vagy ellopták?

Figyelt kérdés
Én készpénzzel szoktam fizetni mindenhol,kivétel ha magán fogorvoshoz megyek,ott kártyával fizetek.Az elmúlt egy hétben csak kaját vettem,mégis kevesebb pénz van nálam mint gondoltam.Karácsonykor minden zárva volt,akkor nem vásárolhattam.Albérletben lakók,rajtam kívül még hárman laknak a lakásban,de nem gyanusíthatom meg őket hogy ők vettek volna el belőle,mert az is lehet hogy tényleg elköltöttem.Veletek is volt már ilyen hogy nem tudtátok hogy mi van?

2021. dec. 30. 20:52
A kérdező szavazást indított:
Előfordult hogy nem tudtam mennyit költöttem,mit vettem
Mindig tudom mennyit költöttem és azt is mennyi pénznek kell nálam lennie
Nálam soha nincs készpénz,mindenhol kártyával fizetek
15 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
A családtagoknak és a lakótársaknak az ajándékot utalványból vettem,mielőtt azt mondanátok biztos ajándékokra költöttem a pénzt.
2021. dec. 30. 20:55
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Én szoktam írni, nem szokott gond lenni bevétel/kiadás vezetése.
2021. dec. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is írtam régen de aztán abbahagytam.Most újra el kell kezdenem mert nem tudom tényleg mind elköltöttem azt a pénzt ami hiányzik?
2021. dec. 30. 20:58
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pár ezer, vagy pár 10 ezer Forinttal már én is jártam így. Nagyon idegesítő. Ilyenkor én megpróbálok mindenre visszaemlékezni. Mennyi kaját, esetleg ruhát vettem. Kellett-e valamit befizetnem, pl. hitelkártya, telefon. Vettem-e bármi olyat, amit nem szoktam egyébként. Előbb-utóbb rá szoktam jönni, hogy hová tűnt az a pénz.
2021. dec. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi "hiányzik"? Ma már minden olyan drága, hogy pár elfeledett költésből is simán összejöhet 10-15 ezer forint hiány.


Egyébként miért tartasz magadnál ennyi készpénzt? Sokkal biztonságosabb folyószámlán tartani azt a pénzt, amit naponta használnál (és nincs valahol lekötve).

2021. dec. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Valamiért jobban szeretek készpénzzel fizetni.Jobban tudom követni mintha mindig kártyával fizetnék.Ha látom hogy már csak egy tízezres van nálam,tudom hogy kicsit vissza kell vennem.
2021. dec. 30. 23:55
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom melyik banknál vagy, de soknál a mobilalkalmazás még statisztikát is csinál a költéseidről (milyen típusú boltokban, mennyiért vásárolták). Nyilván nem halál pontos, de jobb, mintha fejben tartanád.
2021. dec. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!