Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha arra gondolok hogy holnap...

Ha arra gondolok hogy holnap hétfő, és kezdődik előről minden, akkor teljesen elmegy a kedvem...Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem érzem jól magam az iskolámban, magányos vagyok. Néhány emberrel beszélek csak, és tényleg csak beszélő viszony. Unalmasak és fárasztóak a napjaim. Hétvégén nagyon jól érzem magam itthon a családdal, de hamar elrepül ez a két nap, (tessék már vasárnap este van, és mintha most jöttem volna haza a suliból pénteken)padlón van az életkedvem megint. Mit tegyek?

Légyszi ne savazzatok, ígyis elég rosszul érzem magam😓



2021. nov. 21. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Én pont fordítva vagyok:) Itthon tiszta feszkó, melóban meg vidámság.
2021. nov. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12%
Nem érzed jól magad az iskoládban? Saját iskolád van?
2021. nov. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős, gimi elején én is rendszeresen ezt éreztem.

Próbálj meg egy kicsit nyitni a többiek felé, és találd meg, hogy mi okoz neked örömet. Forró csoki, kedvenc sorozat/könyv, bármi.. és ezeket próbáld meg beültetni a mindennapjaidba, így már nem lesz olyan unalmas a napod, és lesz mit várnod.

2021. nov. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
Az élet szar ha nem vagy gazdag. Munka szerinted jobb? Az életed nagy része sajnos unalmas lesz, és csak kevés jó van benne. Hacsak valahogy nem leszel gazdag. Csak a pénz adhat szabadságot semmi más. Szabad életet. Bárki akinek ez nincs annak az élete egy nagy kalap kaki. Csak van aki pozitívabban áll hozzá de akkor is az.
2021. nov. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
95%
Ugyanez van velem is ☹️
2021. nov. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!