Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy bírjam ki azt hogy nekem...

Hogy bírjam ki azt hogy nekem lehet sosem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok. Barátnőm nem volt. Úgy érzem nem is lesz, mert nem találok olyan lányt akivel ismerkedhetnék, meg nem is tudok csajozni.

Nagyon szeretnék pedig kapcsolatot.


2021. nov. 1. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Van munkád, hobbid, amiben teljességet tudsz érezni?
2021. nov. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Tudom mit érzel. Próbáld meg lekötni magad, keress új hobbikat, túlórázz a munkahelyeden, tanulj új dolgokat stb. Vagy szerezz be egy kiskedvencet és foglalkozz vele. Ugyan egy nőt nem tud pótolni, de legalább lesz valakid, akivel foglalkozhatsz, játszhatsz vele, szeretheted.

Tudom, nehéz dolog, de valahogy mégis el kell fogadni.

2021. nov. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
A gyk-n nem fogsz nőhöz jutni
2021. nov. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Én a gyakorin szert tettem egy nagyon jó nő barátra, évek óta tart.

Emellett a Facebookon megismerkedtem egy nővel és komoly párkapcsolat lett belőle, pedig nem az volt a szándék, csak úgy alakult.

Előtte én is azt hittem, hogy nem lesz nekem már senkim. Lett.

2021. nov. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Ezt hívják természetes szelekciónak. Mi vagyunk a selejtek, akik nem kellenek senkinek, de nem is baj, ne kelljen továbbadnunk azokat az átkozott génjeinket.
2021. nov. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem nyafogj mindig minél többet, azt mindenki szereti. Esetleg szitkozódj, és ócsárold a csajokat, hogy rád se hederítenek...

A lényeg, hogy soha ne gondolkozz el azon, hogy te mit tehetsz azért, hogy mégis legyen barátnőd.

2021. nov. 6. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%
Én 22 vagyok, de én már rég belenyugodtam ebbe. Nem nem ezen rágódni, foglald el magad mással és kész. Párkapcsolatos dolgokat viszont kerüld el (mémek, videók, fórumok, stb.), mert az rossz hatással lehet rád.
2021. nov. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!