Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányosan hogyan lehet...

Magányosan hogyan lehet boldog életem?

Figyelt kérdés

2021. okt. 2. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Jobban, mint egy rossz kapcsolatban.

Egyszerüen legyen életed, legyenek hobbijaid, elfoglaltságaid, és akkor azt csinálsz, amit akarsz, sokkal boldogabb lehetsz (feltéve, hogy tényleg akarod), mint rengeteg más ember.

2021. okt. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Úgy hogy ne azt tegye ki a napod jelentős része hogy azon epekedsz, hogy kéne valaki.
2021. okt. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
szerezz ismerősöket barátokat és nem leszel magányos. 8 milliárd ember van a bolygón ezek java része elérhető 1 kattintással fb-on.
2021. okt. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Ugyanúgy lehet élni egyedül is, van egy csomó "cél" amit el lehet érni.


Például a munka. Nem árt ha olyan amit szeretsz csinálni és tudsz benne fejlődni, mert akkor leköt. Ha jól keresel vele akkor meg szépen el lehet indulni.


Én 5 év melóval most vettem lakást, így most megvan a jelenlegi cél, nulláról felújítás majd beköltözés.


Mellette túrázni, kirándulni szeretek. Ezen belül megismertem csomó embert akikkel el tudok menni, de simán megyek egymagam is bármerre.

2021. okt. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Ugy h csinalod amit szeretsz 🤷‍♂️ melo, edzes, tanulas vagy barmi.. ne mastol vard h boldogga tegyen mert szar elet lesz.. menj bele vmibe jobban amibe jovagy, majd jon valaki akivel passzoltok.
2021. okt. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Ha a magányt problémaként éled meg, akkor nem lehetsz boldog, mert a magányként való élet nehéz súlyként nehezedik rád.


Ha leveszed a súlyt akkor könnyebb lesz..

2021. okt. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Még mindig jobb egyedül boldogulni valahogy az életben, mintha játszanának az érzelmeiddel. Akár tudatos, akár nem.


Velem most éppen ezt teszi egy ismerősöm. És könnyűszerrel meg tudja tenni, mert bizonyos értelemben függő helyzetbe kerültem tőle.


De remélem nem maradok túl sokáig adósa - és valahogy majd kitalálom, hogyan nyissam fel a szemét arra, hogy amit velem tesz, az nem tisztességes. Persze csak kulturáltan.

2021. okt. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem sehogy.
2021. okt. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
ezt még én is tanulom, de próbálkozom. Nem akarok kimaradni az élményekből csak azért, mert nem vagy kapcsolatban. A múltkor elmentem egyedül kirándulni, ha olyan kedvem van akkor egyedül beülök egy kávézóba vagy egy étterembe. Tehát olyat csinálok, amit élvezek, és ha párom lenne együtt csinálnánk. Addig sem szeretném, ha az élet elmenne helyettem, és próbálok a szép időben nem egyedül otthon szomorkodni vagy epekedni valaki után, hanem próbálom élvezni az életemet.
2021. okt. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
helyettem = mellettem
2021. okt. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!