Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Aki dolgozik mit és nincs...

Aki dolgozik mit és nincs családja, barátai és/vagy párja, mit szokott csinálni pihenőnapokon vagy hétvégén?

Figyelt kérdés

Érdekel, ki mivel tölti szabadidejét:)

Kort és nemet is írjatok!



2021. szept. 28. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Írok, rajzolok, olvasok, sorozatokat nézek.


19/F

2021. szept. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kertészkedés, főzés, kutyázás, olvasás.


29/N

2021. szept. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Szülőkhöz elmegyek, vagy képzésre járok. (F39)
2021. szept. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Szomszédom haverozik,kutyázik tehát úgy el van

Nem talál magának partnert de valljuk be nem is olyan könnyű dolog ez

Azt hozzáteszem azért hogy van egy természete amit 1 percig sem viselnék el szóval ez is az oka annak hogy egyedül van és nem túl okos az is fix

Én sem tartom magam annak de legalább próbálok tájékozódni és ezáltal okosodni

2021. szept. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Beülök az autóba, és elmegyek ide-oda kocsikázni. Útközben fotózgatok is, ha olyan téma akad.

Megebédelek valahol, néha vacsorázom is, de előfordul hogy valahol útközben megalszom egy panzióban, és csak vasárnap este térek haza. Főleg, ha valamelyik borvidékre tévedek, akkor ugye egyéb okok miatt nem vezetek haza, hanem egy jó szállás lefoglalása után helyi vacsora, pár pohár bor, és alvás.

F/51

2021. szept. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóan az 5-ös hozzászólóhoz, én is ilyen programokat csinálok magamnak.

Jó pár éve elváltam, lányom már férjhez ment, és nekem nem hiányzik új kapcsolat.

Prímán elvagyok magamban, nem mondom, ha lenne barátom, akkor néha jó lenne.Volt ugyan,de családi gondok miatt évek óta nem találkoznak.


ötvenes férfi

2021. szept. 29. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Van egy 30F aki kamionozik külföldön,szó szerint abban is él,kéthavonta 1x haza jön látogatóban a szüleihez egy hétvégére,ezalatt az idő alatt a szüleivel tölti az összes idejét.

Szülei elmondása szerint mindig dolgozik,ha nem sofőrködik akkor mindig vevő másra,például hétvégén le mossa azokat a kamionokat amik a telepen állnak vagy be segít a műhelyben,cég ügyeket intéz,céges kisautókat meg a főnökök autóját is szokta mosni, esetleg ha defekt van ki megy a közelebbi helyszínre és le cseréli a kereket,sofőröket szállít kisbusszal,ha szabin van az egyik biztonsági őr akkor ő helyettesíti,ha az egyik irányító van szabin ő ül bent az irodában és ő adja ki a fuvarokat meg tervezi az útvonalakat.

Nagyon szeretik a Svájci főnökei,mivel a szó szoros értelmében mindent megcsinál.

Tavaly állítólag le kellett mennie személyautóval Nepálba az egyik főnökéért meg a barátnőéért.

4 éve ezt csinálja,szülei azt mondták hogy nagy szerelmi bánat érte amiről ő egyáltalán nem tehet,gondolom ebbe a munkába menekült.

2021. szept. 30. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A hobbimmal foglalkozom, gyakorlatilag kora délutántól késő estig, ha épp úgy kap el a gépszíj és olyan motivált vagyok. "Értékeket" mentek. :)
2021. szept. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kutyazas, olvasas (filozofia, pszichologia stb), tanulas, onfejlesztes, egyetem, netezes. 35N
2021. okt. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!