Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hölgyek, hiányzik az életetekb...

Hölgyek, hiányzik az életetekből egy olyan személy, akivel őszintén, minőségi módon el tudnátok beszélgetni?

Figyelt kérdés

2021. szept. 12. 19:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem.
2021. szept. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
70%
Igen, de itt biztos nem akadok rá.
2021. szept. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

2kettes ne hogy azt hidd vannak itt értelmes emberek is, csak általában a bolond és a trollok kezdeményeznek valamit is

találkoztam itt rendes emberekkel már férfiakkal nőkkel egyaránt, voltak problémáik máskülönben nem jöttek volna ide de teljesen jók voltak

2021. szept. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem hiányzik bevallom. Volt egy kedves jó barátom, akivel eltávolodtunk egymástól évekkel ezelőtt. Azóta nincs akivel beszélhetnék.
2021. szept. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Metionin ***** válasza:
100%
Nem, szerencsére van 3 ilyen ember az életemben.
2021. szept. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. szept. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát, ha gondoljátok én itt vagyok, negyvenes pasi vagyok, szeretek beszélgetni, vagy levelezni.
2021. szept. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Iszonyatosan😅 de próbálom elnyomni magamban az üresség érzését.
2021. szept. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én fiút mondom, hogy az ilyen esetek 90%-a úgy végződik, hogy a làny/nő kihasznàlja a fiút, aztàn lelki szemetesnek hasznàlja. Személyesen nekem ez a tapasztalatom. Biztos vannak normàlis lànyok is, akik tényleg őszintén beszélnek, de nagyon ritka sajnos, pedig én szivesen lelkizek bàrkivel bàrmiről.


21/f

2021. szept. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Igen, Nekem..Hiányzik..Nagyon..., de nem úgy, hogy szia, miről van kedved beszélgetni, hány éves vagy, hol laksz...stb stb..ezek olyan erőltetett kényszeres kezdeményezések...amit nem szeretek...sőt szivesebben beszélgetek, ha nem direkt arra irányul, hogy na beszélgessünk valami értelmesről...


Hanem spontán, ha megtetszik egy kérdés vagy egy nagyon frappáns hozzászólás, szivesen beszélgetnék vele, mert érdekes személyiségnek tartom..ha válaszol is pár levél váltás után vége..ami érthető is...hiszen nem ismerkedő részen volt..semmi baj..


talán, ha lenne olyan ikon vagy a válaszadó jelezhetné valamivel, sok helyen látom, hogy odairják életkor/nem...ezzel gondolom jelzik, hogy nyitottak...vagy nem tudom...biztosan van ötlet, ha valaki nyitott ...

2021. szept. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!