Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valakit feltudok hívni telefonon?

Valakit feltudok hívni telefonon?

Figyelt kérdés

Ki vagyok nagyon bukva és senki sincs,akinek elmondhatnâm.Nagyon szeretném ha valaki próbálná tanácsot adni.

26f..


2021. szept. 9. 20:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Google. Lelkisegély szolgálat.
2021. szept. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Itt is elmesélheted, hallgatunk.
2021. szept. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Elég hosszú sztori.Volt egy hosszú évekig tartó kapcsolatom,konkrétan 10 év. Mâr együtt is éltem a lánnyal,3 éve. Voltak kisebb-nagyobb viták de mindenhol vannak...aztán megtortent amire sosem gondoltunk:Beleszerettem egy lányba.A lány 7 évvel fiatalabb nálam,talâlkozgattunk tavaly nyáron,elmentünk kirándulni is.A legjobb barátom húga amugy...

A végén nagyon megszerettük egymâst és hat elmondtuk mindenkinek.Ugye exem elkoltozott.Utana furcsább lett a lány..

Nagyon akarta hogy elmenjen az exem mert huu majd sokat jön hozzám meg minden jó lesz.Nos,ez egy éve volt.Exemmel nagy nehezen lezârtuk a dolgot viszont a mostani lány meg nem tesz bele a kapcsolatba semmit.Pofâra estem...tudom megérdemlem részben, viszont ennek a lánynak rengeteg dolgot megteszek napi szinten,segítek neki tanulni,biztatom stb.Ő kb 6x volt nálam azóta,általában én megyek hozzájuk mert ő nem nagyon hajlandó...de mâr sok neki hogy majdnem mindennap ott vagyok,nem mondja azt se hogy szeret.Ha meg megkerdezem,hogy szeret e akkor haragszik...flegmâzik.Szulinapomra semmit sem kaptam tőle, de a 2 barátnője bezzeg igen.Annyira fura lett,nem érzem hogy szeretne...de ugyanakkor meg velem van,de azt mondja ő fiatal mêg a túl komoly kapcsolathoz,de tavaly még... és felâldoztam egy csomó dolgot érte most meg csak lesek.Szeretem..

Nagyon,nem akarom elvesziteni de úgy érzem mar nem is erdeklem. Egyébként elég öntörvényű,az anyukâjâval is ilyen,sőt a suliban se nagyon szeretik állítólag ahova jár.Az apukája meghalt neki pár éve, gondolom ez azért megviselte.Azzal próbálom magam nyugtatni hogy őt egy trauma érte és azért nem tudja kifejezni magát rendesen.

2021. szept. 9. 21:42
 4/14 A kérdező kommentje:
Ugyanakkor az egyik levelemet a szekrénybe ragasztva őrzi,a vonatjegyeket a kirandulasokròl a târcâjâban őrzi,ên vagyok a háttérkêpe
2021. szept. 9. 21:45
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj hogy ezt mondom, de jó nagy palimadár vagy.

Csak rajtad múlik hogy meddig.

2021. szept. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy lecke, amibol a jovoben tanulsz. Nem arra gondolok, hogy tilos masba szeretni meg ilyenek. De jobb emberismeret, megerzesekre hallgatni pl.

Semmi sem megy a klozetba. Az eletben nagyon sok szivas kesobb jol jon, de komolyan.

2021. szept. 10. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a lány neked lett teremtve.Neki addig kellettél amíg elhódíthatott egy másik lánytól. Ne legyél a lábtörlője, hagyd őt. Most lehet, hogy nagyon meg fog viselni, de utána szabad lesz a lelked és nyitott egy új kapcsolatra, amilyenre vágysz.
2021. szept. 10. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
*Ez a lány NEM neked lett teremtve
2021. szept. 10. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%
Szia Tibi vagyok Kőbányárol meleg. Add meg a számod 57 éves férfi
2021. szept. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

#9

Te vagy a szopófantom?

2021. szept. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!