Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Volt, hogy lerészegedtél...

Volt, hogy lerészegedtél egymagadban mert olyan rossz kedved volt?

Figyelt kérdés
2021. aug. 31. 17:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer. Nagyon rossz kedvem volt. Utána meg még rosszul is voltam a piától. Szóval csak rosszabb lett 😁🤣
2021. aug. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, egyedül azért szoktam inni de nem gyakran. Mondjuk 1-2 havonta. De azt inkább jókedvemben. De ilyenkor inkább 3-4 sört iszom meg, részeg soha nem vagyok.
2021. aug. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
68%
Az alkohol drága és NEM hasznos. Nem segít előrébb jutnom semmiben, ráadásul a józan ítélőképességet is pusztítja, lebontja a gátlásokat (ami olykor pozitív dolog is lehet) meg ilyesmi. Csakis ez a kettő ok együtt a magyarázat arra, miért nem iszok csak úgy rosszkedvből, egyedül. Mert még ha nem egyedül iszik az ember, abból lehet valami. Megdönthetsz egy csajt, mulathatsz egy jót, ezek mind-mind pozitív hozományai a társaságban ivászatnak. Ezért iszok, ha van rá társaság, akkor megéri a pénzégetést.
2021. aug. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
soha, nem értem, ez hogy segítene rajtam
2021. aug. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
68%
Még soha és nem is tervezem.
2021. aug. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Szerelmi bánat vagy csalódás esetén szoktam itthon egyedül inni. Így legalább este tudok aludni, egyébként folyamatosan pörögne az agyam...
2021. aug. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer próbáltam, de csak spicces lettem és ott megálltam, mert már annyi elég volt a bajomra.
2021. aug. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
57%
Nem szeretem az alkoholt, így nem. Nem is tudnám magamat atomrészegként elképzelni :D Ha rossz kedvem van, akkor inkább zenét hallgatok fülhallgatón, a fejem attól is meg tud fájdulni hosszútávon, viszont ingyen van.
2021. aug. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
57%
Nem, mert nem szeretem az alkoholt. Inkább zabálni szoktam.
2021. szept. 1. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Reszeg soha, de spicces sokszor. A magamban ivas, sirva vigadas hagyomany nalam, no vagyok. Mivel egy pohar bor, vagy egy uveg sor mar teljesen formaba hoz, a maximum a ketto, de lassan, ezert az alkoholizmustol nem felek. Jobb a hatasfoka, mintha szinte pusztitanam magam a gondolataimmal vagy gogyszert dobnek be.
2021. szept. 1. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!