Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem sikerül?

Miért nem sikerül?

Figyelt kérdés
Ma reggel felmentem facebookra, és láttam, hogy az egyik osztálytársamnak barátnője van. Most már csak én maradtam egyedül, akinek nem sikerül egyáltalán barátnőt szerezni. Nagyon magányos vagyok. Barátaim sincsenek, akikkel tudnék beszélni, mert többre tartják magukat, hogy van barátnőjük. Családommal jó kapcsolatom van szerencsére.

2021. aug. 24. 07:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy attól kevesebb mert nincsenek barátaid vagy barátnőd.

Az élet kiszámíthatatlan és akármennyire nem akarjuk elhinni, az életünk csak úgy drasztikusan megváltozhat egyik napról a másikra.

Semmi sem garantált az életben.

Viszont ez szolgáljon intő jelként! Ne ülj az ügyön. Ha szeretnél barátokat akkor legyél nyitott és aktívan próbálj meg kapcsolatot teremteni másokkal.

Előszőr persze mindenki haver lesz. Az idő és a belefektetett energia fogja megmondani hogy közülük ki marad az életedben.

Barátnőzésben nem tudok segíteni mert én is tanácstalan vagyok

2021. aug. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont ugyanebben a helyzetben vagyok, teljesen elkeseredve.

Talán segíthet, ha megprobalsz más társaságot keresni, hátha ott találsz valakit, de fennal a kockázat, hogy azok meg nem fogadnak be.

Nekem mindig azt tanácsolják, hogy próbáljak beszélgetést kezdeményezni, akár semleges dolgokról, kérdezzek a másiktól és aztán majd menni fog magától.

2021. aug. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#1 vagyok


Hány évesek vagytok? Én 29

Emlékszem 24 évesen nekem sem voltak barátaim, 1 volt össz.

Most meg kapcsolatban vagyok jópárral.

2021. aug. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is hasonlóan érzem. A lányoknál abszolút sikertelen vagyok, a meglévő baráti kapcsolataim meg széthullottak. Sikerült néhány új ismeretségre szert tennem, de állandóan azt érzem, hogy max. egy nagyon pici porszem vagyok mások életében, és nem számítok senkinek.

A rokonokkal nekem is rendben van a kapcsolatom, de ők általában eléggé elfoglaltak sajnos.


21F

2021. aug. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!