Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Manapság miért olyan nehéz...

Manapság miért olyan nehéz lelki társra lelni?

Figyelt kérdés

Tehát olyan emberre gondolok aki nem tünik el pár levélváltás után hanem tényleg akár évtizedekig is a lelkitársad tud lenni.

Tudom csak álmodozok.


2021. aug. 18. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Ezta kérdést egyszer már feltetted, akkor elég sok választ kaptál. De hogy most se maradj válasz nélkül: ez nem úgy működik, mint az oviban, hogy "Szia, leszünk lelki társak?" Ha neked néhány levélváltás (!), tehát még csak nem is személyes találkozó után már ilyen igényeid vannak, ne csodálkozz, ha a másik hanyatt-homlok menekül. Én is kiakadnék, ha egy kvázi vadidegen azt hinné, én vagyok a lelki társa.
2021. aug. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kipróbáljuk kérdező? Írj rám.

Itt valakivel elkezdtem levelezni, és mondhatni végre sikerült vele tartanom a kapcsolatot.

2021. aug. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Egyáltalán nem nehéz szerintem.
2021. aug. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Lelkitársat mindig nehéz volt találni.

Az a különbség, hogy régen meg se próbálták. Azzal jöttek össze, aki nagyobb földet örökölt, jobban tudott csirkét kopasztani, vagy aki maradt.

Ne pár levélváltás alapján akarj lelkitársat találni.

Én is szeretném megtalálni a lelkitársam és hosszútávú kapcsolatot keresek, de ezekhez meg kell ismerni a másikat nagyon alaposan, ami sok idő és amíg csak levelezgetsz addig lehetetlen.

2021. aug. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert az ember túl bonyolult és túl összetett a személyiség ahhoz, hogy ez realitás legyen. Elképesztő nagy szerencse kell már egy valódi baráthoz is, és ugye az még egy alacsonyabb szint.
2021. aug. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Irhatol
2021. aug. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én úgy mondanám hogy a bőség zavara miatt.

Gondolj bele, régen a kis falukban volt pár darab kortársad, fele lány csak. És onnan kellett választanod. Plusz még az is ott volt hogy a gyerekek kisgyerekkoruk óta ismerték egymást és együtt játszottak, nőttek fel.

Most alapból a nagyvárosokban nehezebb. De ha még beleveszed a randiappok térhódítását... mindenki mindig a jobbat akarja. Senki sem elégedett.

A randiappok, főleg a swipeolós appok mindkét nemmel kiszúrnak.

2021. aug. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!