Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek a magány miatt...

Szerintetek a magány miatt vagyok ilyen?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben nagyon rosszul szoktam érezni magam. Nagyon nehezen veszem a levegőt, sokszor fáj a nyakam, néha (csak úgy a semmiből) lezsibbad a karom. Volt olyan is, hogy mentem le a lépcsőn és hirtelen elkezdzem szédülni meg dőlöngeni. Sokszor érzem úgy, hogy a szívem meghasad belül és olyan, mintha kiakarna törni onnan valami. Ritkán az is előfordul, hogy elkezd fájni a hasam.

Egyébként nincs semmi betegségem, próbálok egészségesen élni. Nem iszok, nem cigizek, nem drogozok. Viszont nincsenek barátaim, se barátnőm és ez nagyon fáj. Szerintetek ez miatt vagyok ilyen vagy valami más áll a háttérben?

19/F



2021. aug. 5. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
egyszerű mozgáshiány
2021. aug. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%

Én is azt mondanám. Bár ha nagyon bezárkózól, akkor jönnek ilyen mentális tünetek is, pl szorongás, pánik, depreszió is okozhatja.


Mozogj többet, és figyelj az étrendedre!

2021. aug. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem hinném, hogy a magány miatt. De ezek nagyon nem normális dolgok. Mindenképp menj orvoshoz.
2021. aug. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igyál napi 3L minimum, ez fontos főleg ebben a melegben,ha nem iszol az is gondot jelentet.

Rendesen is fontos enni, ha össze-vissza eszel és keveset akkor itt az ideje rendesen táplálkozni.

Mozdulj ki,nézz szét a környéken de akár mehetsz messzebbre is,például menny el strandolni és ott próbálj meg ismerkedni,hidd el nekem hogy vannak ott rendes emberek és szépen el is lehet velük beszélgetni csak merd megszólítani őket aztán már jó esetben indul is a hosszan tartó beszélgetés, ezekután majd alakul.

Nyugodtan szólítsd meg a lányokat és nőket is.

Esetleg ha szeretnél párkapcsolatot akkor szemezz az kiszemeltetted,az a fontos hogy te folyamatosan tartsd a szemkontaktus vele még ha el is kapja a fejét,neten keress rá hogy mit reagál a nő ha tetszel neki?

Pl haját igazgatja ha nézed,többször el kapja a tekintetét,ruháját igazgatja,szerintem az a legjobb ha rád is mosolyog de először ezt neked kell hogy meg tedd,ha azt látod hogy tetszel akkor nagy bátorság és menny oda hozzá, aztán beszélgess vele.

Ne vedd túl komolyan az életet,ha tetszik valaki akkor beszélj vele és kész, nem érdemes tovább remete életet élni, sajnos én erre jóval később jöttem rá.

Szerintem a strandon van esélyed ismerkedni,csak légy önmagad és próbálj meg felnőlni mert nem sok nő szereti a gyerekes felnőtteket.

Na most hogy ezt így megírtam neked már is nagyobb kedvet kaptam,ha esetleg holnap délután el megyek a strandra és ott lesz megint számomra a gyönyörű nő meg fogom szólítani, aztán lesz ami lesz, tovább mostmár tényleg nem várok.

Sok sikert neked is. 🙂

2021. aug. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jaj és orvoshoz sem ártana el menni ha nem javul a helyzet.

Lehet hogy a valamilyen betegsed is lehet,ha nem múlik azonnal irány a doki.

2021. aug. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát!
2021. aug. 5. 22:17
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Vagy valamilyen betegség
2021. aug. 6. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%
Vagy mozgáshiány
2021. aug. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!