Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Így már elkezdhetek ismerkedni ?

Így már elkezdhetek ismerkedni ?

Figyelt kérdés

Idén lett 7. éve hogy elkezdtem testépíteni. Mostmár úgy érzem sikerült elérnem egy olyan testet, hogy ne utasítsanak vissza a nők. Szerintetek, már elkezdhetek ismerkedni vagy még túl korai ? Még soha nem volt kapcsolatom.

28F


2021. júl. 6. 22:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdgetsz de az a nő aki csak a tested miatt utasít vissza annak nem kapcsolat kell hanem képzeletbeli pasi amit te szeretnél azt csináld
2021. júl. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Nem mintha eddig ezen múlt volna.. :D
2021. júl. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%

Én 2 hónapja kezdtem edzni és már úgy érzem ;P

El is kezdtem beszélgetni több lánnyal.

Jelenleg 3 van akivel alakul jobban a dolog, csak választani kell.

Az edzés csak egy kis plusz. Ha jól nézel ki akkor mindegy mennyi izom van rajtad. Ha csúnya vagy, akkor is mindegy. Viszont ha jól nézel ki akkor még többet dob rajtad. De ha jól nézel ki akkor nem lennél ennyire a megszállottja.

Ne mond már komolyan, hogy csak azért edzel éveket, hogy végre ismerkedj xd

2021. júl. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%

Ha ezt fel merül, akkor nem igazán. Sajnos magam is rájöttem hogy vehetek akármit, lehetek akármilyen jó arcú, ha én nem lépek először, marad a mosolygás, egymás bámulása, ilyenkor a csaj várná a bamba de célratörő kezdeményezést...

Önbizalmat nem fog növelni se a pénz, se a javak, legalábbis nálam nem működött, hiába bámulnak a mai napig olyan csajok 16-tól 30 éves korig hogy legszívesebben kettesével hoznám őket haza, mégis félek akár a visszautasítástól is.

2021. júl. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
15%
Ha 7 év alatt sem jutottál el oda, hogy megfelelőnek érezd a tested az ismerkedéshez, akkor még 10+ év sem segítene. Szerintem neked inkább az önbizalmaddal van problémád, nem a testeddel. Kezdj el ismerkedni, csak a tapasztalat hiánya miatt kicsit fura lesz.
2021. júl. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
66%

Lol mi? Ezt nem mondod komolyan!

Csak vékonynak kell lenned meg kicsit atletikusnak és az már jó a csajoknak. Ha tényleg body builder fizikumra mentél rá azzal inkább a többi edzőterembe járó srácokat vonzod be.

Menj ki az életbe és kezdj csajozni!

Most a flörtölős-randizós izmodat kell megedzened

2021. júl. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Akkor a testem miatt, ugye már nem fognak visszautasítani ?
2021. júl. 7. 22:40
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Haver... neked valami bajod van. Testképzavar?

Figyelj:

Már mindenféle párt láttam.

Magas nőt alacsony férfival

idősebb nő/fiatalabb férfi (vagy a fordítottja)

Férfi erősen kopaszodik de nem nyírta magát kopaszra.

A drogos, alkoholista, fogatlan, munkanélküliek is találnak párt

Lehet hogy csak azért nincs barátnőd mert nem akarod eléggé.

És ezt a legnagyobb jóindulattal mondom. Tedd rendbe az elméd és tanulj meg flörtölni. Menj randizni. Még ahhoz is kell tapasztalatot gyűjtened.

2021. júl. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet valaki nem bírja a kigyúrt palikat így lehet, hogy még mindig a tested lesz a probléma. Akármit csinálsz valaki szeretni fogja a tested és van aki nem. Valakinek ez jön be valakinek az.
2021. júl. 8. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Hú. Van egy ismerősöm, a kérdezőnél 4 évvel idősebb, de ugyanígy van vele. Sose volt még barátnője, de neki a fő problémája hogy önbizalomhiányos. Nagyon rég edz, tényleg látszik rajta hogy nem tegnap kezdte, és ő is azért csinálja hogy majd ezzel szerez kapcsolatot magának, de az önbizalomhiánya meg a negatív világnézetei miatt nemigen kíváncsi rá senki, sokszor még én sem.
2021. júl. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!