Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha a buszon rám se néznek a...

Ha a buszon rám se néznek a lányok,valamint társkereső oldalon nem írnak vissza,akkor nem vitás hogy nem nézek ki jól?

Figyelt kérdés
Sem az interneten,sem élőben nem kapok a lányoktól nem pozitív visszajelzést,hanem semmilyen visszajelzést sem.Sok szép lány van,de mind másé.Az utcán az ember megnézi őket,aztán hazamegy és kielégíti magát.Mindent egyedül kell csinálnia az embernek,mosást főzést takarítást,csekkek befizetését,bevásárlást,szexuális élet sincs😕

2021. júl. 5. 20:59
A kérdező szavazást indított:
Nem baj az ha az ember mindent egyedül csinál
Nem jó mindent egyedül csinálni kell valaki,akivel megoszthatjuk a gondolatainkat
Sz@r az élet,nincs mit tenni,el kell fogadni
32 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Neked egy cseléd kéne, nem párkapcsolat.
2021. júl. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem a külsőddel, hanem a kisugárzásoddal, önbizalmaddal van baj. A rinyálós pasikat egy nő se szereti. Lehet, hogy lejjebb kellene adni az igényeidből, a kevésbé szép lányok is lehetnek vonzóak, főleg, ha te se vagy egy Adonisz. Mindenki a saját szintjének megfelelők közt keresgéljen.
2021. júl. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Várj, mindjárt kapod a leszbikus feministáktól az ívet, és kioktatnak, férfiként mi való neked.....
2021. júl. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

Ugyanezzel a problémával küzdöttem nagyon sokáig én is, csak engem a fiúk nem akartak észrevenni (lány vagyok). Azt a tanácsot kaptam egy kedves ismerősömtől, hogy amikor már nem görcsölök azon, hogy szeretnék végre kapcsolatban élni, na majd akkor fog jönni a nagy Ő.

Bármennyire is klisésen hangzik, nekem bevált. Elengedtem, nem kerestem minden áron magamnak valakit, csak élveztem az életet. Ezután a fordulat után rá 2 hétre megismertem a jelenlegi páromat, akivel jelenleg már az összeköltözést tervezzük.

Kitartást és hajrá! :)

2021. júl. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#4 - Bár az ilyen csodák működnének a férfiaknál is. Az elmúlt 10 év alatt gondoltam már mindenre, vágyakoztam és nem vágyakoztam, akartam és nem akartam, de én az ismerkedés szempontjából akkor is egy menthetetlenül reménytelen eset vagyok, a kérdezővel együtt. Ha a legalapabb emberi kapcsolatok kialakítására sem vagyok képes, akkor veszett fejsze nyele. Feljeszetni sem tudom, érzékem sics hozzá.
2021. júl. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csodák nincsenek.Mindig is a jól kinéző pasik voltak sikeresek a nőknél és a jövőben is azok lesznek.A magamfajtáknak meg marad a nézelődés meg álmodozás.Meg a társkereső oldalak ahol a kutya nem fog visszaírni.
2021. júl. 5. 22:19
 7/9 anonim ***** válasza:
62%

"Az utcán az ember megnézi őket,aztán hazamegy és kielégíti magát."


Hogy a f szomba tudtok irónia nélkül leírni egy ilyen mondatot és utána csodálkozni, hogy senkinek se kelletek? A külsődről nem tudok semmit ugye, de hidd el, hogy nem csak azon múlik. A legtöbb incelnek akit eddig láttam főként belső problémái voltak, hiába fogtak mindent a külsejükre.


Dolgozz egy kicsit az önismereten, hogy egyáltalán rájöjj, hogy merre kellene elindulnod és min tudnál javítani. Nincs semmi se elveszve, de dolgoznod kell magadon.

2021. júl. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Tehát egy ocsmány incel vagy aki nem tud nyújtani semmit, de az elvárások azért meg vannak, hogy főzzön, mosson takarítson, és még p..nát is adjon.
2021. júl. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó nagyon jó nevet választottál ;))
2021. júl. 7. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!