Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » "Honvágy" kórházból hogy...

"Honvágy" kórházból hogy győzhető le?

Figyelt kérdés
Befektettek urulógiára vesekő miatt de utálom. Kétlem, hogy ezen a héten szabadulnék. Szobatársak horkolnak, nagyon sok szúnyog van a szobában a nyitott ablak miatt, mert szobatársak megdöglenek a melegben. Egész nap fekszem, halálra unom magam bent és csak tellik az idő feleslegesen. Elegem van, sírok belülről. Ötletek, hogyan enyhítsem?

2021. jún. 28. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért fekszel egész nap?

A kórházban is szabad mászkálni, olvasni vagy mással elfoglalni magad. Menj ki a kertbe, sétálj a lépcsön, beszélgess másokkal, fejts rejtvényt, nézz filmeket.

2021. jún. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorizz!:) Irogass minél több rovatba, meg privátban. Így is eltelik néhány óra. És persze a szobatársakkal is ismerkedhetsz.

Olvasgass, pl. James Herriot, Gerald Durrell-től valamit.

Jobbulást!

2021. jún. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős a helyzet:(. Olvass, netezz, aludj, csak ezeket tudod tenni.
2021. jún. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A többieket tudom csak megerősíteni, illetve arra gondolj, hogy milyen jó lesz majd, ha hazaengednek és végre a saját puha ágyadban aludhatsz és újra élvezheted az életet. Addig is viszont jobbulást!
2021. jún. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nyáron a kórház kertjében is lehet sétálgatni. Próbáld meg a saját érdekedben a jó időt élvezni egy kicsit.


Én úgy tudom, hogy most már szabad látogatókat is fogadni - talán még a védettségi kártyát sem biztos, hogy mindenhol kérik? (Legalábbis ezt írta egy másik kórházi látogatással kapcsolatos kérdésnél nemrég egy másik válaszoló...)


Próbáld meg lefoglalni magad, ha nincsenek nagy fájdalmaid. Ha van netes elérhetőséged másokat is biztathatsz valamilyen módon, hogy kijöjjenek a krízishelyzetükből. Egy kis terápia lesz ez neked is, sikerélmény.

2021. jún. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!