Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miert érzem ezt? L/19

Miert érzem ezt? L/19

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és nem mondanám magam boldognak.

Vannak barátaim, akik azért nem érnek rá mert vagy a párjukkal vannak vagy a baráti tarsasagukba vagy egyéb dolgok miatt. Én meg csak vagyok. Nincs sok barátom. Stb. És úgy érzem most hogy vége a sulinak kezdem őket elvesziteni.

Voltam egyik nap esküvőn és láttam hogy a párnak milyen jó baráti köre van mint a férjnek mint a feleségnek egy 5-6 fős banda.

En meg csak vagyok. Néha úgy érzem hogy olyan elveszett vagyok. Csak vagyok..



2021. jún. 13. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Meg is válaszoltad a kérdésed. A magány miatt. :/
2021. jún. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Amiket leirtal nekem ugy tunik, hogy nagyon szeretnel baratot, esetleg parkapcsolatot es nagyjabol ennyi a dolog. Es emiatt erzed magad maganyosnak.


Te is mennel ide oda a paroddal barati tarsasagba, nevetgelni meg egyutt lenni, hivnak teged ide oda balaton velence meg ilyenek, buli. Szivesen lennel te is 5-6 fos bandakban ahol jol erzik egyutt magukat.


Nem lehetetlen a dolog, de nem is konnyu.


Nyitottabbnak kell lenni, befogadobbnak de ne nagyon mert sokan kihasznalhatnak, ismerkedj meg ilyenek.


Tudom ezt leirni marha konnyu, de kivitelezni alig lehet, de mi mast lehetne tenni?

2021. jún. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Lezárul egy meghatározó életszakasz, ez mindig nehéz, suli vége után én is ezt éreztem, de párszor még most is. Keresd a lehetőségeket, pl ha dolgozni fogsz majd lehet hogy jól kijössz másokkal a munkahelyeden is.
2021. jún. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

ma 13:47


"Szivesen lennel te is 5-6 fos bandakban ahol jol erzik egyutt magukat."


Nem feltétlen biztos,vannak olyan emberek akik maguknak valók és azt a bizonyos 1 valakit keresik,a bandának megkell felelni ám és úgy kell vedelni ahogy ők vedelnek tehát szerintem nem neki való ez.

2021. jún. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a magyar embernek már hozzá kell szokni a magányhoz és egyedülléthez, mert előbb-utóbb elhagyja az országot, mert rájön hogy baxhatja a szociális életet itthon ha nincs miből élvezni... Ha nem épp te, akkor majd a társaságodból fognak kirepülni az emberek, és a végén egyedül maradsz, vagy épp más lesz nekik a prioritás, lesz saját családja férje-felesége-gyereke, és nyilván nem te leszel az első. Jobb ezt még fiatalon megtapasztalni mert később lehet nem kezelnék rendesen az emberek akik túlságosan hozzászoktak ehhez...
2021. jún. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Menj el nyelvtanfolyamra, ott jó fejekkel találkozol
2021. jún. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!