Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a véleményetek a versemről?

Mi a véleményetek a versemről?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok, úgy érzem,

De Én a lányt nem érdeklem.

Övé a szívem, bele vagyok zúgva,

Nagyon szeretlek xy!


Szemed, mint az arany úgy ragyog,

Téged irigyelnek az angyalok.

Jószívű vagy, kedves és cuki,

Okos, sportos és nagyon szexi.


Szeretnék örökre Veled lenni,

Gyönyörű arcodra csókot adni.

Minden reggel Veled ébredni,

És mindenhová kézen fogva járni.


De tudom, hogy sosem leszel Enyém,

Hisz nem is mosolyogsz Felém.

Boldogságom, Virágom, Életem,

Ég veled gyönyörű Szerelmem.


Az xy helyén a teljes neve lenne.



2021. máj. 23. 13:08
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Nyers leszek és őszinte.

Katasztrofális.


Tartalmilag iszoynatosan bugyuta, ízléstelej, gejl, ritmika nem is létezik benne, ezek a rímpár kísérletek nagyon rosszak. Mind tartalmilag, mind stilisztikailag minősíthetetlen.

2021. máj. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Egy szerelmes versnek indul, utána gondol egyet és tesz egy fordulatot hogy szomorú legyen. Nem igazán értem ezt az egy versszakos teljesen mást jelentő szerkezetet, de ettől eltekintve nem rossz. Látszik, hogy nem vagy nagy versíró, de a rímeid egyszerűek és érthetőek. Vannak részek ahol a rímképletek nem működnek. Az utolsó versszakot ha kiveszed, akár fel is mondhatod a kiszemeltednek és aranyosnak fogja gondolni.
2021. máj. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagyok egy nagy irodalmár, így csak, mint laikus tudok véleményt írni. Szerintem nem rossz ez a vers, de valahogy mégsem örülnék, ha nekem szólna. Vannak sorok, amik kifejezetten tetszenek, de összességében nem fogna meg.
2021. máj. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Egy kis gyakorlás még nem ártana. Azért ne add fel! :)
2021. máj. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem inkább rajzolj neki valamit.
2021. máj. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Szemed, mint az arany úgy ragyog,

Téged irigyelnek az angyalok.-ez gyönyörű


Szeretnék örökre Veled lenni,

Gyönyörű arcodra csókot adni.

Minden reggel Veled ébredni,

És mindenhová kézen fogva járni.


De tudom, hogy sosem leszel Enyém,

Hisz nem is mosolyogsz Felém.

Boldogságom, Virágom, Életem,

Ég veled gyönyörű Szerelmem.-ez is nagyon szép


Hát figyelj: én rengeteget olvasok verseket (írni is próbálgatok) de én sem vagyok nagy hozzá értő. Szerintem az a hasonlat amit fentebb említettem csodaszép, és az utolsó két versszak is tetszett. De ne használj ilyen szavakat mint szexi, meg cuki. Nem valók egy versbe, arról nem is beszélve, hogy így eléggé röhejes lesz a versszak. Hogyha ez a vers még nem is sikerül olyan jól, akkor se add fel! Sok sikert! :D

2021. máj. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%

Hát József Attila ezt írta Babits Mihály verseire: "Sokat kell még tanulnia. Verseit pedig tartsa hét esztendeig az asztalfiában és ne adja ki barátai unszolására sem. Hogy hozzáértőkkel való érintkezése mégis legyen, egyik-egyik kisérletét be-beküldheti módjával valamilyen kisebb igényü lapnak."


Na most a te versed fényévek millióival van elmaradva Babitséi mögött...

2021. máj. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

#7


Na jó. Már aki pontosan olvasta a sztorit, az tudja, hogy József Attila dühében írta ezt Babitsról, amiért az engedett kiadni egy kritikát József Attila verseiről (ugyanis ekkor már Babits volt a nyugat főszerkesztője.)

2021. máj. 25. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
8-as, "na jó", a totálisan felesleges tudálékoskodásért természetesen jár a 10 pont!
2021. máj. 25. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9


Én csak azt mondom, hogy József Attila nem feltétlen azért írta, hogy Babits rossz költő mert úgy is gondolta. Inkább csak dühében

2021. máj. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!