Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van értelme az életnek ha...

Van értelme az életnek ha soha nincs és nem is volt benne szex?

Figyelt kérdés
Tehát van értelme úgy élni vagy bármit is csinálni ha tudom hogy csak kizárólag a szexet nem fogom elérni?

2021. máj. 12. 14:33
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
94%

Van, mert nem olyan nagy dolog a szex, mint aminek sokan beállítják.


Pár hónapja vesztettem el, így még viszonylag friss az hogy mit gondoltam a szexről szűzen, és úgy hogy már csinálom valakivel.

2021. máj. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
#23 gratulálok hozzá... az elején még biztos tanulni kell, de nem véletlenül csinálja mindenki egész életében
2021. máj. 12. 15:44
 23/32 anonim ***** válasza:
95%

Igen van. Én másfél éve szakítottam és úgy megviselt, hogy azóta elképzelni se tudom a szexet soha senkivel, minden vágyam totál megszűnt. Korábban sose gondoltam ezt magamról, de ez van. De örülök neki, mert így legalább szex vagy maszturbálás helyett végre van időm egy csomó olyan lényegesebb dologra amire korábban kevés időt fordítottam és jobban érzem magam szex nélkül. Néha aggódtam, hogy, hogy lesz így a jövőben párom, mert ha nem is kívánom már a szexet attól még egyedül élni nem akarok, de szerencsére vannak aszexuálisok, akik egyáltalán nem, vagy csak elvétve kívánják a szexet.

Egyébként szerintem te ehelyett inkább próbálj ismerkedni még, ha nem is egyszerű, mert az teljesen más, ha valaki azért ad fel a szexel, mert nem akar és más az, ha szeretnél és esélytelennek képzeled magad.

2021. máj. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
96%

Te adsz értelmet az életednek, ha úgy érzed, hogy szex nélkül nincs értelme, akkor nincs, ha úgy érzed, hogy van értelme, akkor van.

Önmagában a kor, vagy gátlásosság nem akadály, az sem igaz, hogy csak idősebbekkel van esélyed, de amikor nekem ilyen fontos volt a szex, akkor egyáltalán nem zavart, hogy idősebb nő érdeklődött irántam és kihasználtam a lehetőséget.

2021. máj. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
#26 gondolom fiatalon fiatal csajokkal voltál és nem az idősebb nők voltak a vágyaid csak kihasználtad a lehetőséget. Azért az nagyon más mintha valakinek csak kizárólag velük lehet ....
2021. máj. 12. 16:17
 26/32 A kérdező kommentje:

#25 sajnos nem vagyok aszexualis, borzasztóan kívánnám a szexet megfelelő partnerrel csak nincs már rá lehetőségem.

Azért szerintem a napi fél óra szex nem vesz el olyan sok időt ami jelentős hátrányt okozott volna .

Max a szexhez eljutni sok idő .

Viszont mit tudsz csinálni amitől “fejlődsz” ha közben egyedül vagy szex nélkül éled le az életed. Bár ha nem kivánod megértem de én nem ebbe a cipőbe járok

2021. máj. 12. 16:21
 27/32 anonim ***** válasza:
91%

De komolyan, ha ennyire elkeseredett vagy miért nem hívsz fel egy kurvát? Mi tart vissza? Nem tudod kifizetni azt a 15-20ezret?

Egyébként én is rengeteg ember ismerek akik agglegény életet élnek. Azt nem tudom, hogy szüzek-e, de pasi létükre vagy 20 éve tuti nincs senkijük. A szakmában élik ki az energiáikat, így kompenzálnak

2021. máj. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
95%
Amíg nem élted át, addig nem igazán tudod, hogy mi is hiányzik annyira neked.
2021. máj. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
84%
Elég hisztis vagy
2021. máj. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
95%
Honnan tudhatnám? Strici vagyok.
2021. máj. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!